Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sömestr tatilinde oteller dolu / Turizm Haberleri

27 Ocak, 2011 | 11:00

Sömestr tatilinde oteller dolu / Turizm Haberleri

Kış turizm merkezi Uludağ’da yoğunlaşan kar yağışı, sömestr tatili öncesi turizmcilerin yüzünü güldürdü.

Kış festivali nedeniyle üniversitelilerin akın ettiği Uludağ’ın, bu hafta sonu başlayacak olan sömestr tatili ile daha yoğun bir tatilci trafiğine sahne olması bekleniyor.

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Güney Marmara Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Mehmet Akkuş, otellerin tamamına yakınının dolduğunu açıkladı.

Bursa Valiliği İl Koordinasyon Kurulu toplantısında konunun ele alndığını kaydeden Mehmet Akkuş, “Uludağ’a gelecek misafirlerimiz can güvenliği ve sağlıkları başta olmak üzere tatillerini en iyi bir şekilde yapabilmeleri açısından tüm birimlerin görevlerini yerine getirecekleri inancındayım.” dedi.

İşletmeciler ile güvenlik ekiplerinin tatilcilerin rahatı ve güvenliği için görevlerini titiz şekilde yapacaklarına inandığını belirten Akkuş, Uludağ’a çıkan sürücüleri trafik kurallarına uymaları konusunda uyardı.

Mehmet Akkuş, özellikle hafta sonundan itibaren iki hafta süreyle Uludağ’ın çok yoğun dönem geçireceğine dikkat çekti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Mehmet Akkuş, Oteller Sömestr, Sömestr tatili, Sömestr Tatili Oteller, Sömestre, Turizm Haberleri, Uludağ, Uludağ Otelleri, Uludağ Sömestr,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları