Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sömestr tatilinin keyfini kayarak çıkarın

06 Ocak, 2016 | 09:18

Sömestr tatili Yaklaşan sömestr tatili öncesi henüz plan yapmadıysanız, yurtiçi kayak merkezlerinde çocuklarınızla kayak keyfi sömestr için birebir…

Türkiye’nin öenmli kayak merkezleri geçtiğimiz hafta yağan karla birlikte sömestr öncesi tatil planı olmayan ailelere uygun fırsatlar sunuyor. Polat Erzurum Resort Hotel sömestr tatilini kayak keyfi ile birleştirmek isteyen aileler için çok özel bir paket hazırladı. Palandöken’in en güzel konumunda bulunan Polat Erzurum Resort sömestr paketi ile çocuklarınıza unutulmayacak bir tatil hediye edebilirsiniz.

Alternatif Sömetsr Turları Tıklayın

Sömestr tatili

İstanbul’a sadece 2 saat uzaklıkta bulunan ve kristalize kar dokusu ile dikkat çeken Otel, çocuklara özel karda oyun alanı ve mini club’ı ile hem çocuklara hem de ailelere benzersiz bir kayak tatili vadediyor. Çocukların hem kaymayı öğrenecekleri hem de dağ havası ile enfes lezzetleri tadabilecekleri Polat Erzurum Resort suni karlama ve gece ışıklandırma sistemi sayesinde kesintisiz kayak keyfi sunuyor.

Polat Erzurum Resort Hotel hakkında detaylı bilgi için tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çocuk Tatili, Kayak, Kayak turları, Kids Travel, Palandöken, Palandöken Kayak, Palandöken otelleri, Polat Erzurum Resort, Sömestr, sömestr kaç gün, Sömestr kayak, sömestr kids travel, sömestr ne zaman, Sömestr tatili, sömestr tatili 2016, Sömestr Turları, Yurtiçi Kayak Merkezleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları