Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sömestr tatili başladı! İşte Kayak merkezlerinde son durum

22 Ocak, 2016 | 11:46

Sömestr tatili Kayak Turu Milyonlarca öğrenci karnelerini alarak sömestr tatiline başladı. Sömestr tatilini Kayak merkezlerinde geçirmek isteyenler yollara düştüler.

Yurt genelindeki kar yağışı kış turizmini hareketlendirdi. Kayak merkezlerinde yükselen kar seviyesi hem işletmecileri hem de kayakseverleri sevindirdi. Sömestr tatilinin başladığı şu günlerde meteorolojinden gelen yoğun kar yağışı duyurusu, yurt içi kayak merkezlerinin hareketli günler geçireceğin habercisi oldu.

Türkiye’nin iki önemli kayak merkezi Kartalkaya ve Uludağ’da kar seviyeleri sırasıyla 176 ile 155 santimetre olarak ölçüldü. Sömestr tatilinin başlamısıyla birlikte merkezlerdeki otellerde doluluk oranı neredeyse yüzde yüze ulaştı.

Kartalkaya, Palandöken, Uludağ ve daha fazlası! Uygun Fiyatlarla Yurtiçi Kayak Otelleri Tıklayın

Kış turizminin kalbinin attığı diğer merkezlerden Erzurum Konaklı 122, Palandöken 112 ve Erciyes 80 santimetre kar seviyelerine ulaştı. İşte Kayak merkezlerinde son durum;

kar kalinliklari

Yurt içi kayak otellerinde doluluk oranlarının üst seviyelere çıkması tatilcilerin tercihini yurt dışına çevirmesine neden oluyor. Seyahatseverler, yurt dışı kayak turlarında daha çok Avusturya, Bulgaristan, İsviçre gibi kayak merkezleri ile ünlü bölgeleri tercih ediyorlar.

Çocuklar için En Güzel Tatil, Sömestre Turları uygun fiyatlarla WTS‘de!

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
erzurum kayak merkezleri, Kartalkaya, Kartalkaya Kayak Merkezi, Kayak Merkezleri, Kayak merkezleri kar kalınlığı, Kayak Otelleri, Palandöken, Sömestr, Sömestr kayak, Sömestr tatili, Uludağ, Uludağ Kayak, Yurtiçi kayak, Yurtiçi Kayak Merkezleri, Yurtiçi kayak otelleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları