Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sömestr tatili için Küba fırsatı

15 Ocak, 2014 | 16:52

sömestr tatili küba turu

24 Ocak Cuma günü başlayacak sömestr tatili için alternatif turlar düzenlenirken Küba bu seçenekler içinde en ilginçlerinden biri olarak göze çarpıyor. Sömestr tatili ile Küba efsanesini tanımak için müthiş fırsat…

Sömestr tatili için aileler hazırlıklarını sürdürürken turizm acenteleri de farklı turlar düzenliyor. Türkiye’nin önde gelen turizm firmalarından biri olan World Travel Service (WTS) de sömestr tatili için birçok alternatif sunuyor. Sömestr tatili için WTS, 27 Ocak – 2 Şubat tarihleri arasında Küba turu düzenliyor.

Kışın ortasında Türkiye soğuk günler geçirirken Küba turuna katılanlar, tropikal iklime sahip Küba’da devrimin izlerinin yanı sıra Varadero’da deniz ve güneşin de keyfini çıkarabilecek.

Sömestr tatili / Küba turu detayları için tıklayın

1 haftalık sömestr Küba turunda başkent Havana’daki Koloni Mezarlığı, Havana Üniversitesi, Devrim Meydanı, Ulusal Başkent Binası, Büyük Havana Tiyatrosu, El Prado Caddesi, eski Başkanlık Sarayı, Central Park, UNESCO Dünya Hazinesi Old Havana, Katedral Meydanı, San Fransisco de Asis Meydanı, Silahlar Meydanı, Elişçiliği Sarayı, Villanueva Sarayı, El Templete, Şehir Müzesi, Rom Müzesi, Plaza Vieja, Captains General Museum, Almaneces San Jose görülebilecek yerler arasında. Sömestre Küba turunda Pinar Del Rio ve doğal güzellikleri ve yeşillikleri ile Vuelta Abajo bölgesinde dünyanın en iyi tütünlerinin yetiştiği çiftlikler de ziyaret ediliyor. Tarihi bir puro fabrikasına yapılacak ziyaretten sonra Vinales Vadisi, El Indio mağarasında sandal gezintisi de tura katılanları bekliyor.

Küba sömestr turuna katılanlar deniz ve güneşin de keyfini çıkarabilecek. Varadero’nun güney sahillerindeki turkuaz renkli sularda katamaran tekne ile gezinti, şnorkel ile mercan dalışları, Cayo Blanco adası, yunuslarla yüzme şansı sömestr tatili güzellikleri arasındaki yerini alıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Küba Gezilecek Yerler, küba sömestre, Küba tatili, Küba Tur, Küba Turları, Küba Turu, sömestr küba, Sömestr tatili, sömestr tatili 2014, sömestr tatili küba, Sömestre Tatili, sömestre turu, WTS, WTS Küba,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları