Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sömestr’de çocuğunuzu golf ile tanıştırın

21 Ocak, 2014 | 10:52

somestre-tatili-golf Kempinski Hotel The Dome, yaklaşan sömestr tatilini dolu dolu geçirmek, bütün bir dönemin yorgunluğunu üzerinden atmak isteyen çocuklara unutamayacakları bir golf deneyimi sunuyor.

Doğal güzelliklerle örülü, yemyeşil bir örtü içinde zarifçe yükselen, Akdeniz’in berrak sularının bulunduğu Kempinski Hotel The Dome, yanında yer alan Antalya Golf Kulübü ile sömestr tatilinde çocukları golfle buluşturuyor.

KIDS & TRAVEL SÖMESTRE TURLARI İÇİN TIKLAYIN

Kempinski Hotel The Dome, sömestr döneminde hem tatil kaçamağı yapmak hem de golf sporu ile tanışmak isteyenlere yönelik hazırladığı tatil paketiyle fark yaratıyor. Türkiye’nin tek PGA onaylı golf sahasına sahip olan Antalya Golf Kulübünde 7-12 yaş çocuklar, 27 Ocak-3 Şubat 2014 tarihleri arasında 4 gün boyunca özel golf hocaları tarafından günde 1 saatlik derslerle golf oynamanın tadını çıkaracaklar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kempinski Hotel, Kempinski Hotel The Dome, Sömestr, sömestr haberleri, sömestr ne zaman, Sömestr tatili, sömestr tatili 2014, sömestr tatili golf, sömestr tatili golf dersleri, Sömestr Turları, Sömestre,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları