Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Solomun Alaçatı Propaganda Beach’te

27 Ağustos, 2014 | 13:18

Dünyaca ünlü DJ ve prodüktör Solomun 29 Ağustos gecesi Alaçatı Propaganda Beach’in konuğu

solomun-alacati NationalTurk’ün haberine göre; dünyaca ünlü DJ ve prodüktör 29 Ağustos gecesi yaz sezonunun favori mekanlarından Alaçatı Propaganda Beach’in konuğu olacak. Kariyeri süresince DJ’lik, mekan işletmeciliği ve prodüktörlük yapan Solomun, elektronik müzikseverler tarafından heyecanla bekleniyor.

Murat Uncuoğlu ve Low Earth de gecenin diğer isimleri

Alaçatı Propaganda Beach’te düzenlenecek olan etkinliğin Solomun dışında, iki konuğu daha var: Ünlü Türk DJ Murat Uncuoğlu ve Low Earth de geceye katılan müzikseverlerin karşısında olacak.

DAVID GUETTA IBIZA KONSERİ İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
alaçatı 2014, çeşme 2014, David Guetta ibiza, David Guetta konser, İbiza, solomun, solomun alaçatı, solomun çeşme, solomun propaganda beach,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları