Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Şölen Başlıyor: Venedik Karnavalı, Renkler Festivali, Rio Karnavalı

22 Ekim, 2016 | 14:53

Dünyanın en ünlü 3 festivali, yeni yılın ilk günlerinde misafirlerini ağırlıyor.

Dünyanın en ünlü 3 festivali, yeni yılın ilk günlerinde misafirlerini ağırlıyor.

Her yıl milyonlarca kişinin başlamasını iple çektiği üç ayrı etkinlik; Venedik Karnavalı, Renkler Festivali ve Rio Karnavalı için geri sayım başladı. Festival ya da karnaval denildiğinde akla gelen ilk üç etkinliktir, Rio, Holi (Renkler) ve Venedik.

Dünyanın en çok ilgi gören bu üç festivalinin ardı ardına olması da seyahat tutkunları için bir avantaj. Zira festivalden festivale koşanlar, Venedik, Rio, Holi üçlüsünün hiçbirini kaçırmamış oluyorlar. 2017’nin Şubat ayında Venedik Karnavalı ile başlayacak şölen, Mart Ayında önce Rio Karnavalı ardından da Hindistan Renkler Festivali ile devam edecek.

Gondol Turları, Kanalları, Renkli Kostüm ve Maskeleriyle Venedik Karnavalı

Dünyanın en eski festivallerinden olan Venedik Karnavalı, İtalya’nın kanalları, gondol turları ve tarihi dokusuyla göz kamaştıran kenti Venedik’te düzenleniyor. Her yıl milyonlarca kişinin ziyaret ettiği Venedik Karnavalı, renkli kostümleri ve ilginç tasarım maskeleriyle ünlü. Karnaval zamanı Venedik’in sokaklarında ve tarihi saraylarında bir çok etkinlik düzenleniyor.

Dünyanın en renkli festivali: Venedik Karnavalı

Dünyanın en büyük sokak partisi Rio Karnavalı

Brezilya‘nın Rio de Janeiro kentinde düzenlenen Rio Karnavalı, kuşkusuz dünyanın en büyük ve eğlenceli sokak partisi. Sabahlara kadar süren renkli etkinlikleri, samba okullarının sergiledikleri muhteşem dans şovları, bununla birlikte kentin kendine özgü tatil alışkanlıkları, Rio’yu ve karnavalı bir çekim merkezi haline getiriyor.

Eğlence başlasın Rio Karnavalı

Renklerin Festivali Hindistan Holi

Hindistan’da baharın gelişini kutlamak için düzenlenen dünyanın en ilginç etkinliklerden biri Renklerin Festivali. İnsanların yüzlerini rengarenk boyadığı, toprak boyaları birbirlerine fırlattıkları bu eğlenceli festival, ülkenin farklı eyaletlerinde binlerce kişinin katılımıyla adeta bir şölene dönüşüyor.

Hindistan Renkler Festivali Holi

WTS farkıyla Venedik, Rio ve Hindistan Holy!

Birçok pazarda servis kalitesi ve uygun fiyat politikasıyla dikkat çeken World Travel Service (WTS), Venedik Karnavalı, Renkler Festivali ve Rio Karnavalı için gün sayan seyahatseverleri yine unutmadı. Önceki yıllarda bu üç festivale düzenlediği turlarla, misafirlerinden tam not alan WTS, 18-28 Şubat 2017 Venedik Karnavalı, 03-10 Mart 2017 Rio Karnavalı, 25-30 Mart 2017 tarihli Hindistan Renkler Festivali programlarında en avantajlı fiyat ve para iadesi garantisiyle kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hindistan Renkler Festivali, Rio Karnavalı, Venedik Karnavalı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları