Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“Soçi’de özel kumar bölgesi kurulsun”

23 Aralık, 2013 | 12:56

"Soçi’de özel kumar bölgesi kurulsun" Medvedev’in , 2014 Kış Olimpiyatları’nın ardından Soçi’de özel kumar bölgesinin kurulmasını teklif ettiği iddia edildi.

türkrus sitesindeki habere göre, bu iddia Kommersant gazetesinden geldi.

Kommersant gazetesi Başbakan Medvedev, Soçi’de kumarhane bölgesi kurulması konusunun ele alınması için talimat verdiğini yazdı.

Medvedev’in basın sözcüsü Natalya Timakova ise konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bu öneri Başbakan Medvedev’den gelmedi. Soçi’deki toplantıda, bankacılık sektörünün temsilcilerinden biri bu teklifte bulundu. İş dünyasının bazı temsilcileri ise, bu öneriyi başbakana mal edebilmek için yoğun çaba sarfetti” dedi.

Rusya’da kumarhaneler 2009 yılında yasaklanmıştı. Kaliningrad, Altay ve Primorye böglelerinde kumarhane bölgeleri kurulmuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2014 Soçi Olimpiyatları, Altay, Kaliningrad, Kommersant gazetesi, kumar, Medvedev, Medvedev soçi, Natalya Timakova, Olimpiyat, Primorye, Soçi, soçi kumar, soçi kumar bölgesi, Soçi Olimpiyatları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları