Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Soçi’ye özel ışıklandırma

08 Şubat, 2014 | 11:15

empire-state-soci 22. Kış Olimpiyatları’na katılan ülkelerin bayrak renkleri, New York’un simgelerinden Empire State binasına yansıtıldı.

New York’un simgelerinden Empire State binasında özel günlerde gerçekleştirilen ışık gösterisi, bu kez Rusya‘nın Soçi kentinde düzenlenen 22. Kış Olimpiyatları için yapıldı.

Soçi Kış Olimpiyatları’nı yerinde izlemek için tıklayın

Özel bir firma tarafından hazırlanan ışık efektleriyle olimpiyatlara katılan 87 ülkenin bayraklarının renkleri Empire State binasına yansıtıldı. Işık gösterisi izleyenlerin beğenisini topladı. Söz konusu ışık gösterisinin sadece bir geceliğine yapıldığı öğrenildi.

NationalTürk

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
22. Kış Olimpiyatları, Empire State, Empire State Amerika, Empire State Binası, Empire State soçi, Kış Olimpiyatları Rusya, Soçi, Soçi kış olimpiyatarı, Soçi Olimpiyatları, Soçi Rusya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları