Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Soçi Olimpiyatları’nda bir Türk üniversitesi

13 Ocak, 2014 | 12:40

rusya-soci-olimpiyatlari 7-23 Şubat 2014 tarihleri arasında Rusya’da gerçekleşecek Soçi Olimpiyatları’nda Özyeğin Üniversitesi öğrencileri görev alacak.

Özyeğin Üniversitesi Otel Yöneticiliği ile Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümleri öğrencileri, 5 yıldızlı bir zincir otelin yiyecek-içecek, mutfak, kat hizmetleri ve ön büro bölümlerinde çalışacaklar.

Rusya’nın Sochi şehrinde düzenlenecek olan Kış Olimpiyatları’nda çalışmak için gerekli kriterleri sağlayarak seçilen 11 Özyeğin Üniversitesi öğrencisi görevlerine başlamak üzere yola çıktı.

SOCHI KIŞ OLİMPİYATLARI İÇİN TIKLAYIN…

Özyeğin Üniversitesi öğrencilerinin Sochi’ye gidişiyle ilgili olarak Özyeğin Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü M. Teoman Alemdar, “Öğrencilerimizin böyle önemli, uluslararası bir proje için seçilmiş olmalarından mutluluk duyuyoruz. Sektörlerle iç içe ve uygulamalı eğitim yaklaşımımızla öğrencilerimize alanlarında isim yapmış ulusal veya uluslararası seçkin kurumlarda deneyimler yaşatarak onları gerçek hayata hazırlıyoruz. Birçok önemli kriteri sağlayarak bu göreve seçilmiş öğrencilerimizin burada aldıkları ayrıcalıklı ve kapsamlı eğitimin farkını Sochi’de yapacakları işlere de yansıtacakları ve böyle uluslararası bir projede rol almanın öğrencilerimizin kariyer yaşamlarında çok önemli katkıları olacağı kanaatindeyim” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kış Olimpiyatları, Kış Olimpiyatları 2014, Kış Olimpiyatları Rusya, Kış Olimpiyatları soçi, Özyeğin Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi Rusya, Özyeğin Üniversitesi soçi, Rusya, Rusya Soçi, Soçi Olimpiyatları, Soçi Olimpiyatları 2014, Soçi Olimpiyatları ne zaman, Soçi Olimpiyatları Rusya,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları