Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Soçi Olimpiyatları devrim niteliğinde olabilir

24 Ocak, 2014 | 10:52

soci-olimpiyatlari Soçi Olimpiyatları’nda buz pateni dalında altın madalyanın aday sporculardan ABD’li Ashley Wagner, Rusya’da eşcinsellik propagandasını yasaklayan yasayı protesto edeceğini söyledi.

İki olimpiyat şampiyonluğu bulunan Wagner, “Soçi’de tırnaklarımı farklı renklere boyayarak, rengarenk küpelerle piste çıkmayı planlıyorum. Bu anlamda Soçi Olimpiyatları devrim niteliğinde olabilir” dedi.

SOCHI KIŞ OLİMPİYATLARI TURU İÇİN TIKLAYIN…

USA Today’e açıklamalarda bulunan ABD’li patenci, “Rusya’da eşcinsellik ile ilgili yürürlükte olan yasaya tamamen karşıyım. Bunun karşısıdna susmak olmaz. Paylaşmaya hazırlandığım fikirlerim var. Ailemde ve arkadaşlarım arasında eşcinseller var. Bu konuda tutumum katı. Farklı cinsel tercihleri olanlar eşit haklara sahip olmalı” şeklinde konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ashley Wagner, Ashley Wagner ABD, Ashley Wagner ice, Ashley Wagner ice skater, Ashley Wagner soçi, Olimpiyat oyunları, Olimpiyat Oyunları Rusya, Rusya, Rusya Federasyonu, rusya haberleri, Rusya olimpiyat, Rusya Olimpiyat Komitesi, Rusya Soçi, Soçi, soçi olimpiyat oyunları,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları