Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Soçi Olimpiyatları devrim niteliğinde olabilir

24 Ocak, 2014 | 10:52

soci-olimpiyatlari Soçi Olimpiyatları’nda buz pateni dalında altın madalyanın aday sporculardan ABD’li Ashley Wagner, Rusya’da eşcinsellik propagandasını yasaklayan yasayı protesto edeceğini söyledi.

İki olimpiyat şampiyonluğu bulunan Wagner, “Soçi’de tırnaklarımı farklı renklere boyayarak, rengarenk küpelerle piste çıkmayı planlıyorum. Bu anlamda Soçi Olimpiyatları devrim niteliğinde olabilir” dedi.

SOCHI KIŞ OLİMPİYATLARI TURU İÇİN TIKLAYIN…

USA Today’e açıklamalarda bulunan ABD’li patenci, “Rusya’da eşcinsellik ile ilgili yürürlükte olan yasaya tamamen karşıyım. Bunun karşısıdna susmak olmaz. Paylaşmaya hazırlandığım fikirlerim var. Ailemde ve arkadaşlarım arasında eşcinseller var. Bu konuda tutumum katı. Farklı cinsel tercihleri olanlar eşit haklara sahip olmalı” şeklinde konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ashley Wagner, Ashley Wagner ABD, Ashley Wagner ice, Ashley Wagner ice skater, Ashley Wagner soçi, Olimpiyat oyunları, Olimpiyat Oyunları Rusya, Rusya, Rusya Federasyonu, rusya haberleri, Rusya olimpiyat, Rusya Olimpiyat Komitesi, Rusya Soçi, Soçi, soçi olimpiyat oyunları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları