Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Soçi’de madalya kazanan Rus sporculara devlet nişanı

25 Şubat, 2014 | 12:12

rusya-devlet-baskani-putin-olimpiyat Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Soçi’de düzenlenen Kış Olimpiyat Oyunları’nda dereceye giren Rus sporcuları devlet nişanı ile ödüllendirdi.

Rusya’nın ev sahipliğinde düzenlenen 2014 Soçi Kış Olimpiyat Oyunları’nda madalya kazanan kısa kulvar sürat pateni sporcusu Viktor Ahn, snowboardcu Viktor Wilde, kızak sporcuları Aleksandr Zubkov, Aleksey Voyevoda ve artistik buz pateni sporcuları Tatyana Volosojar ve Maksim Trankov 4. dereceden Devlet Liyakat Nişanı ile ödüllendirildiler.

Kayak sporcusu Maksim Vılegjanin, artistik buz pateni sporcusu Yevgeni Plyuşenko, biatlon sporcusu Yevgeni Ustyugov ve kızak sporcusu Albert Demçenko Onur Nişanı alırken, dereceye giren diğer sporcular ise 1. ve 2. dereceden Devlet Hizmet Madalyası ve Nişanı ile ödüllendirildi.

Devlet Nişanları, Olimpiyat Oyunlarının tamamlanmasının hemen ardından, Soçi Olimpiyat Köyü’nde bulunan kongre merkezinde düzenlenen resmi törenle sahiplerine verildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2014 Soçi Kış Olimpiyat Oyunları, 2014 Soçi Olimpiyatları, Aleksandr Zubkov, Aleksey Voyevoda, Rusya, Rusya Devlet Başkanı, rusya haberleri, Rusya Putin, Rusya Soçi, Soçi, Soçi Olimpiyat Köyü, Viktor Wilde, Vladimir Putin,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları