Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Soçi Kış Olimpiyatları’nın açılış töreni saati belli oldu

29 Ekim, 2013 | 13:16

soci-kis-olimpiyatlari Rusya’nın Soçi kentinde düzenlenecek 2014 Kış Olimpiyatları’nın açılış töreninin başlama saati belli oldu.

7 Şubat’ta Fişt Olimpiyat Stadyumu’nda yapılacak açılış töreni 20.14’te (TSI 18.14) başlayacak.

Soçi-2014 organize komitesinden yapılan açıklamada, saatin 20.14 olarak belirlenmesinin sebebi Kış Olimpiyatlarının Rusya tarihinde ilk kez 2014 yılında düzenlenecek olması olarak gösterildi.

Açıklamada, 2014 Oyunları açılış ve kapanış törenlerinde yapılacak gösterilerde toplam 3 bin kişinin yer alacağı da belirtidi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fişt Olimpiyat Stadyumu, Kış Olimpiyatları, Rusya, rusya haberleri, Rusya Soçi, Soçi, Soçi Kış Olimpiyatları, Soçi Kış Olimpiyatları ne zman, Soçi Kış Olimpiyatları Rusya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları