Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Soaked İKSV konseri

20 Nisan, 2012 | 10:28

Soaked Grubu konserlerine bu gece İKSV ‘de devam ediyor.

Elektro müziğin haylaz çocukları büyüdüler! Büyümekle de kalmadılar; son iki yılda yurtiçi ve yurtdışı konserleri, 3 video klip, Müzikotek ve Topkapı Müzik ile çıkardıkları EP’leri “Into the Light” ve albümleri “Aftermath” ile maceralarına devam ediyorlar. Bilen bilir, Soaked kendi deyimleriyle “rahatsızlığı seven, bol üretim yapan” bir grup. “Soaked bir konsepttir” cümlesinin içerdiği gizemlere de IKSV Salon konseri ile bir nokta koyuyorlar.

Gece Soaked’un müziğinin yanısıra; Ceren Aksungur’un sadece bu konser icin hazirladığı tasarımlar ve VJ Engin Eraydın ile görsel bir şölene dönüşecek. Müzikal anlamda synth-pop ile darbuka gibi pek alakalı olmayan iki sesi perküsyonist İsmail Altunbaş a.k.a. “Mad Max” ve Soaked bir araya getirecekler, geceye ayrı bir renk gelecek. Gecede ayrıca Projemefon ile gerçekleşen ilk başarılı proje olan ve Emre Akay yönetmenliğinde çekilen “Painless” klibi de ilk kez sunulacak. Soaked, Istanbul turnesi kapsamında IKSV Salon’a konuk olmakla kalmıyor, bizleri aslında “Soaked Festivali”ne çağırıyor. Dikkat edelim, bu çocuklar Manchester’dan değil, İstanbul’dan çıktılar!

Tarih 20.04.2012

Mekan SALON IKSV

Giriş ücreti 25 TL

Saat / Bitiş 22:20 – 01:00

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ceren Aksungur, Elektro müzik, İKSV, İKSV konserleri, İsmail Altunbaş, Soaked, Soaked Festivali, Soaked grubu, Soaked İKSV, Soaked İstanbul turnesi, Soaked konser, Soaked konserleri, VJ Engin Eraydın,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları