Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Snowboard yaparken kaybolan tatilci buludu

16 Şubat, 2010 | 13:32

Snowboard yaparken kaybolan tatilci buludu Türkiye’nin önemli kış turizm merkezlerinden Uludağ’da snowboard yaparken kaybolan tatilci bulundu.

Tatil için Uludağ’da giden Onur Çotur (30), snowboard yaparken ormanlık alanda sis nedeniyle yönünü kaybetti. İstanbul’da bir finans şirketinde müdür olarak görev yapan Onur Çotur, Uludağ oteller bölgesindeki bir arkadaşını cep telefonuyla arayıp durumu bildirdi. Çotur’un kaybolduğu nokta jandarma arama kurtarma timine bildirildi.

Jandarma ekipleri tatilciyle irtibata geçti. 5 kar motorlu ekip, yarım saatlik çalışma sonrası işaret fişeği kullanarak tatilciye ulaştı. Oteline götürülen Onur Çotur’un sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Çotur, Jandarma Dağ Arama ve Kurtarma Tim Komutanlığı’na teşekkür etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Onur Çotur Kayboldu, Onur Çotur Kimdir, Onur Çotur Uludağ, Snowboard, Snowboard Onur Çotur, Uudağ Snowboard,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları