Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Slovenya Kayak Turlarına İlgi Artıyor!

28 Aralık, 2018 | 16:36

Slovenya kayak turlarına ilgi artıyor!

Yeni yıla birkaç günü kala yılbaşı tatilinde kayak yapmak isteyenler son hazırlıklarını yaparken, son yılların gözde kış tatili ülkelerinden Slovenya’daki kayak turlarına ilgi her geçen gün daha da artıyor.

Ormanlık alanları ve muhteşem manzaralarıyla ünlü Slovenya’da kayak yapmak için tam zamanı. Yılbaşı tatilini kayak turlarına katılarak geçirmek isteyenlerin son yıllarda akın ettiği Slovenya kayak turları için dünyaca ünlü bir çok kayak pisti mevcut.

Slovenya Kayak Turlarına İlgi Artıyor!

Avrupa’daki kayak merkezlerinden sıkıldıysanız, yeni bir kayak bölgesi arayışındaysanız, son yıllarda adından sıkça söz ettiren Slovenya aradığınız destinasyon olabilir. Dünyaca ünlü kayak merkezlerinin bulunduğu Avusturya ya da İtalya ile kıyaslandığında biraz daha küçük olan Slovenya’daki kış merkezleri çok daha uygun fiyatlara tatil yapmanızı sağlamakta.

Birbirinden güzel manzaraları ile ünlü Krvavec, Vogel ve Kanin kayak merkezleri ile birlikte Kranjska Goraise gerçekten harika bir kayak merkezi. Kranjska Goraise’de Dünya Kupası yarışları için dik alanlar, yeni başlayanlar için hafif eğimlerle bir kayaksever için hemen her şeye sahip.

WTS kalitesi ve güvencesiyle Kayak Turları sizi bekliyor!

Her yıl yüzbinlerce turistin akın ettiği Slovenya Kayak Turları için en uygun bölgeler Kranjska Gora, Bovec, Bohinj, Cerkno, Pohorje, Maribor ve Rogla şeklinde sıralanmakta.

Slovenya'nın en popüler yeri Kranjska Gora

Slovenya’nın en popüler yeri Kranjska Gora

Slovenya’nın en popüler bölgelerinden olan Kranjska Gora Kayak Merkezi kışın en hareketli geçtiği destinasyon olarak karşımıza çıkmakta. Muhteşem dağ manzarası ile kayakseverleri büyüleyen Slovenya Kranjska Gora, yaz – kış açık olup, tatilcilerin en iyi şekilde konaklamaları için birçok hotel ve dağ evlerine sahip bir bölge. Bu arada Slovenya’nın doğusunda yer alan Maribor ve Rogla da unutulmaması gereken kayak merkezlerini barındırmakta.

Eğer tatilinizi biraz daha sakin geçirmek istiyorsanız o zaman Bovec ve Bohinj’i düşünebilirsiniz. Bohinj, Vogel Kayak Merkezi’nin yanı sıra çocuklar için çok güzel ve küçük bir yerel piste sahip. Cerkno ve Pohorje (Rogla) da yine Bohinj gibi aile kış tatilleri için ideal bir seçim olabilir.

Bir kış ülkesi Slovenya’da kayak keyfini yaşayın

Bir kış ülkesi Slovenya’da kayak keyfini yaşayın!

Slovenya’da kış yürüyüşleri, kızak ve buz tırmanışı (ice -climbing), kayakla gezinti ya da donmuş şelale deneyimi yaşayabileceğiniz birçok bölge bulunmakta. Sloven dağlarında her türlü zevke uygun geniş bir kış alternatifi bulunmakta. İster bir sabah yürüyüşü, isterseniz zorlu bir dağcılık tırmanışını Slovenya’da yapmanız mümkün.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bohinj, Bovec, Cerkno, Kanin, Kayak tatil, Kayak turları, Kış sezonu, Kranjska Gora Kayak Merkezi, Krvavec, Maribor, Pohorje, Rogla, Slovenya, Slovenya Kayak Turları, Vogel, yeni yıl Tatili, Yılbaşı tatili,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları