Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Skyscanner En Çok Aranan Ramazan Bayramı Tatil Bölgesini Araştırdı

17 Haziran, 2017 | 11:19
Skyscanner Ramazan Bayramı

Skyscanner Ramazan Bayramı

 

Meta search şirketi Skyscanner, yaklaşmakta olan Ramazan Bayramı tatili için  Türkiye’den en çok aranan tatil bölgesini araştırdı.

Skyscanner’a Göre En Çok Aranan Ramazan Bayramı Tatil Bölgeleri

Türkiye’de Ramazan Bayramı için en çok aranan tatil bölgesi Bodrum oldu. Kıbrıs geçen yılın aynı dönemine göre %93’lük bir artışla ikinci sırada yer aldı. Atina bu yıl popülerliğini artırarak tatil severlerin en ok aradığı destinasyonlar arasına girdi.

 

 

Türk Turistlerin Yurt Dışında Aradığı İlk Destinasyon Atina

 

Atina Skyscanner

Atina Skyscanner

 

Yunanistan, Türk turistler tarafından ilgi görmeye bu sene de devam ediyor. Bunun ilk kanıtı Skyscanner’ın yapmış olduğu arama raporu ile kanıtlandı. Arama sonuçlarına göre Ramazan Bayramında en çok aranan destinasyonlardan birincisi Türkiye’den Bodrum ve ikincisi de Kıbrıs olarak Türkiye içinden iki tatil bölgesi yer alsa da. Yurt dışı tatil bölgesi aramalarında Türklerin en çok aradığı ilk tatil bölgesi ise Atina olarak belirlendi.

 

 

Türk turistler tarafından, Yunanistan turları ve Yunan adaları turları büyük ilgi görmekte. Türk turistler, avantajlı turları ve  tatil fırsatlarını değerlendirmek için bir çok araştırma yapmaktadırlar. Aynı zamanda, Yunanistan’da veya Yunan adalarında tatil yapmak Türkiye’nin popüler tatil bölgelerinden daha ekonomik olmasının da etkisinin büyük olduğu bilinmektedir. Bu konu hakkında bilgi edinmek için Tıklayınız

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atina, Meta Search, Ramazan Bayramı, Skyscanner, Türkiye, Yunan Adaları, Yunanistan,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları