Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sky Airlines, Kayseri seferleri başlıyor / Turizm Haberleri

18 Mart, 2011 | 18:43

Sky Airlines, Kayseri seferleri başlıyor / Turizm Haberleri

Sky Airlines, İstanbul ve Antalya’dan Kayseri’ye yapacağı uçuşlar 3 Mayıs’ta başlıyor. Sky Airlines’ın İstanbul uçuşları Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan gerçekleştirilecek.

“Avrupa’nın En İyi Charter Şirketi” seçilen ve 10 yıl boyunca Avrupa’da 11 milyondan fazla yolcu taşıyan Sky Airlines, destinasyon sayısını artırıyor. Haftanın 7 günü Antalya, İstanbul, Ankara, İzmir, Diyarbakır, Van ve Trabzon arasında tarifeli uçuşlar düzenleyen, son olarak Kıbrıs’a uçmaya hazırlanan Sky Airlines, İstanbul ve Antalya’dan Kayseri’ye seferler düzenlemeye başlıyor. Kayseri uçuşları 3 Mayıs’tan itibaren haftada 2 gün (Salı ve Perşembe) gerçekleşecek.

Kayseri uçuşlarıyla ilgili bilgi veren Kayı Group CEO’su ve Sky Airlines Genel Müdürü Tahir Görgülü, “Kayseri, tarihi ve kültürel zenginliğe sahip bir şehir. Ayrıca dünyaca ünlü Ürgüp-Göreme bölgesine yakınlığıyla da cazibesini artırıyor.” dedi.

Sky Airlines’ın Kayseri uçuşlarına başlamasıyla kültür turlarının artacağına dikkat çeken Tahir Görgülü, bölgenin turizm potansiyelini değerlendirerek, iç turizmi hareketlendirmeyi hedeflediklerini belirtti. Kayseri’ye 59 TL’ye uçacak yolcular, Sky Airlines’ın ücretsiz ikramlarından yararlanabilecek. Ayrıca Sky Airlines, yolculara 20 kilo bagaj hakkı ve ücretsiz koltuk seçimi imkanını sunuyor.

Tahir Görgülü sözlerini şöyle sürdürdü: “Uçuşlara başladığımız 2 ay içinde tüm seferlerimizi rötarsız gerçekleştirerek, misafirlerimizi tam zamanında gidecekleri noktaya ulaştırma başarısını gösterdik. Bundan sonraki uçuşlarımız için de “rötarsız seyahat” hedefimiz aynen devam ediyor.” değerlendirmesinde bulundu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avrupa’nın En İyi Charter Şirketi, Kayı Group CEO, Kayseri, Sky Airline, Sky Airlines, Sky Airlines Genel Müdürü, Sky Airlines haberleri, Sky Airlines Kayseri, Sky Airlines Kayseri seferleri, Tahir Görgülü,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları