Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Skal International Antalya Kulübü eşli gecesini Hillside Su’da yaptı

20 Aralık, 2010 | 12:12

Skal International Antalya Kulübü, geleneksel eşli gecesini 18.12.2010 Hillside su Otelde gerçekleştirdi.

Eşli geceye kulüp üyeleri, aday üyelerin yanı sıra, Türkiye’deki diğer Skal Kulüpleri’nin başkan ve üyeleri de katıldı.
Gece de Ömür Çağlar Bursu için piyango düzenlenerek ihtiyaç sahibi öğrencilerin burslarına katkı sağlandı.

2010 yılında yapılan faaliyetlerle ilgili bilgi veren Kulüp Başkanı Umman Çetinbaş, Skalite ve İspanya da yapılan yarışmalarda aday olan Atık Sabun Projelerinin 2011 yılında daha geliştirileceğini ve yeni projelerinde kulüp üyelerinin desteği ile artarak devam edeceğini belirtti.

Skâl, seyahat ve turizm tüm kollarını bir araya getiren tek uluslararası organizasyonu olup, bünyesinde, sektördeki yönetici ve üst düzey yetkililer bulunmaktadır ve bütün Skâl kardeşleri yerel ve ulusal platformlarda buluşup, arkadaşlık ortamı içerisinde ortak mevzuları tartışırlar.

İlk kulüp 1932 yılında Paris’te, İskandinavya’da eğitim turunda bulunan turizm sektörü yöneticileri tarafından kurulmuştur ve uluslararası arkadaşlık ideolojisi 1934 yılında popülarite kazanmıştır. Skâl uluslararası statüsünü “Association Internationale des Skâl Clubs” formasyonunda ve Paris Skâl Kulübü’nün başkanı olan ve “Father of Skâl” olarak bilinen Florimand Volckaert öncülüğünde kazanmıştır.

Üyeleri turizm sektörünün üst düzey profesyonellerinden oluşan, uluslararası bir sivil toplum organizasyonu olan SKÅL International ın, dünya’da 87 ülkede, 500 farklı şehirde, ülkemizde ise Antalya, Denizli, Fethiye, Bodrum, İzmir, Marmaris, Bursa, Çukurova, Kapadokya, Kuşadası, Alanya, Ankara, Marmara, İstanbul ve Eskişehir Skål Kulüplerinden oluşmaktadır.

Doğum günü kutlaması ile devam eden eşli gece, Başkan Umman Çetinbaş’ın geceye ev sahipliği yapan Hillside Su Genel Müdürü Sayın Tunç Batum’a teşekkür plaketi takdim etmesiyle son buldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hillside Su, Hillside Su Antalya, Hillside Su Hotel, Skal International Antalya Kulübü, Skal International Antalya Kulübü Hillside Su,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları