Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

17. Skalite Ödülleri’ne başvurular başladı

21 Temmuz, 2014 | 14:06

Skal International İstanbul Kulübü tarafından Türk turizmine yapılan katkıyı artırmak üzere bu sene 17.si düzenlenecek Skalite Turizmde Kalite Ödülleri’ne adaylık süreci başladı.

Türkiye Cumhuriyeti’nin 75’inci yılında Skal International İstanbul tarafından Türk turizmine hediye olarak başlatılan “Skalite Turizmde Kalite Ödülleri” bu yıl, 27 Kasım 2014 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak.

Turizmde kaliteye yapılan yatırımı ödüllendirerek özendirmek ve böylelikle Türk turizminin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla verilen ödüller için başvurular, 30 Eylül 2014 tarihine kadar devam edecek. Başvurular, www.skalite.com.tr adresi üzerinden yapılabiliyor.

Konaklama tesisleri, seyahat acentaları, ulaştırma firmaları, turizme destek veren medya, kültürel değerlerin korunması gibi alanlarda faaliyet gösteren kişi, kurum ve firmalar Skalite Turizm’de Kalite Ödülleri’ne başvurabilecek. Başvurularla ilgili en önemli kriterlerden biri adayların faaliyet gösterdikleri alanda veya firmalarında geçtiğimiz bir yıl içinde kalite olgusuna belirli bir katkı sağlamış olmaları.

Skal International Istanbul Kulübü Başkanı Feza Solaklar, Skalite ödüllerinin Türk turizminin gururu olduğunu ifade ederek, “Dünyanın en geniş tabanlı ve sektörün en köklü sivil toplum örgütünün İstanbul ayağı olarak, Türk turizminin seçkin kuruluşlarını Skalite Ödülleri’ne aday olmaya davet ediyoruz. Hedefimiz Türk turizminin gelişerek, Türkiye ekonomisine kattığı değerin her geçen gün daha da artmasıdır” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Haliç Kongre Merkezi, İstanbul Kulübü, Skal International, Skal International İstanbul Kulübü, Skal İstanbul, Skalite Turizmde Kalite Ödülleri, Turizmde Kalite Ödülleri,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları