Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Skalite ödülleri için başvurular başladı

13 Ağustos, 2013 | 13:46

Skalite Ödülleri için başvurular başladı Türk turizmine yapılan katkıyı artırmak üzere düzenlenen 16. Skalite Turizmde Kalite Ödülleri’ne başvurular 16 Eylül tarihine kadar devam edecek.

Skal International İstanbul Kulübü’nün Türkiye Cumhuriyeti’nin 75’inci yılında Türk turizmine hediye olarak başlattığı Skalite Turizm’de Kalite Ödülleri’nin bu yıl 16’ncısı düzenleniyor.

Turizmde kaliteye yapılan katkıyı ödüllendirerek özendirmek ve böylelikle Türk turizminin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla yapılan ödüller için başvuru 16 Eylül 2013 tarihine kadar devam edecek. Başvurular, www.skalite.com.tr adresi üzerinden yapılabiliyor.

Aynı zamanda T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da 50. kuruluş yılına rastlayan bu seneki ödül töreni, turizm sektörünü biraraya getiren bir zirve niteliği taşıyor. Tören, 11 Aralık 2013 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Skal International Istanbul Kulübü Başkanı Patrice Lepkovski, Skalite ödüllerinin Türk turizminin gururu olduğunu ifade ederek, şunları söyledi: “Dünyanın en geniş tabanlı ve sektörün en köklü sivil toplum örgütünün İstanbul ayağı olarak, Türk turizminin seçkin kuruluşlarını Skalite Ödülleri’ne aday olmaya davet ediyoruz. Hedefimiz Türk turizminin gelişerek, Türkiye ekonomisine kattığı değerin her geçen gün daha da artmasıdır.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Haliç Kongre Merkezi, Patrice Lepkovski, Skal International, Skal International İstanbul Kulübü, Skal International Istanbul Kulübü Başkanı Patrice Lepkovski, Skalite ödülleri, Skalite ödülleri başvuruları, Turizm, Turizm Haberleri, Türk turizmi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları