Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Skalite ödülleri için başvurular başladı

13 Ağustos, 2013 | 13:46

Skalite Ödülleri için başvurular başladı Türk turizmine yapılan katkıyı artırmak üzere düzenlenen 16. Skalite Turizmde Kalite Ödülleri’ne başvurular 16 Eylül tarihine kadar devam edecek.

Skal International İstanbul Kulübü’nün Türkiye Cumhuriyeti’nin 75’inci yılında Türk turizmine hediye olarak başlattığı Skalite Turizm’de Kalite Ödülleri’nin bu yıl 16’ncısı düzenleniyor.

Turizmde kaliteye yapılan katkıyı ödüllendirerek özendirmek ve böylelikle Türk turizminin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla yapılan ödüller için başvuru 16 Eylül 2013 tarihine kadar devam edecek. Başvurular, www.skalite.com.tr adresi üzerinden yapılabiliyor.

Aynı zamanda T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da 50. kuruluş yılına rastlayan bu seneki ödül töreni, turizm sektörünü biraraya getiren bir zirve niteliği taşıyor. Tören, 11 Aralık 2013 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Skal International Istanbul Kulübü Başkanı Patrice Lepkovski, Skalite ödüllerinin Türk turizminin gururu olduğunu ifade ederek, şunları söyledi: “Dünyanın en geniş tabanlı ve sektörün en köklü sivil toplum örgütünün İstanbul ayağı olarak, Türk turizminin seçkin kuruluşlarını Skalite Ödülleri’ne aday olmaya davet ediyoruz. Hedefimiz Türk turizminin gelişerek, Türkiye ekonomisine kattığı değerin her geçen gün daha da artmasıdır.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Haliç Kongre Merkezi, Patrice Lepkovski, Skal International, Skal International İstanbul Kulübü, Skal International Istanbul Kulübü Başkanı Patrice Lepkovski, Skalite ödülleri, Skalite ödülleri başvuruları, Turizm, Turizm Haberleri, Türk turizmi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları