Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Six Senses Samui’yi tercih etmek için 10 neden

26 Nisan, 2017 | 17:41

Tayland’ın en güzel adalarından biri olan Samui’nin kuzey ucundaki “Six Senses Samui”, cenneti andıran Tayland Körfezinin panoramik manzarası ve lüks hizmetiyle öne çıkıyor.

Muhteşem bir sonsuzluk havuzunun yanı sıra spa ve özel plajı da olan Six Senses Samui, Tayland tatilinde lüks arayanların tercihi durumunda.

İşte ünlü Forbes dergisinin derlemesiyle Six Senses Samui’yi tercih etmek için 10 neden;

1.Six Senses Samui yakın zamanda büyük bir yenileme yaptı

Tesiste yapılan yenilemelerin ardından Six Senses Samui’yi rakiplerinden öne çıkaran özelliklerden biri, cam tavan ve duvarlar. Okyanus manzaralı odaların dekorasyonunda kullanılan ahşap da koyu renkli panellerin yerini almış. Ahşap ve cam dekorasyon villalara daha temiz, daha modern bir his katıyor.

2. 66 villanın 59’unda sonsuzluk havuzu var

Özel mülkiyetteki hemen hemen her villada özel sonsuzluk havuzlarıyla, huzurlu bir sabah (veya akşam) geçirmek için villanızdan uzaklaşmak zorunda değilsiniz.

3. Restoranlarda manzaranın tadını çıkarın

Tayland Körfezi’nin muhteşem manzarası eşliğinde yemeğinizi yiyebileceğiniz restoranlar sürekli hizmetinizde…

4. Filmin bitmesini istemeyeceksiniz

Tesisin uçurum sinema sistemi Cinema Paradiso, bir film izlemek için yeni favori yeriniz olabilir. Yıldızların altında ve patlamış mısırınız elinizde olduğu için burada şikayet edecek pek bir şey yok…

5. Sağlıklı yaşam programı ile güvendesiniz

Six Senses’te konaklamayı çok özel kılan şeylerin bir kısmı, sağlıklı yaşam üzerine yoğunlaşmaları. Yediğinize, vücudunuza nasıl davrandığınıza kadar Six Senses kolaylıkla yoluna devam etmenizi sağlar. Otelde uygulanan Sağlıklı Yaşam Programı, vücudunuzun ada ve otelde kalış süresince en çok ihtiyaç duyduğu şeyleri söyleyen tam vücut taraması ile başlıyor. Daha sonra doktor sizin için, (evet sadece sizin için) ne yemeniz gerektiğinden, en çok ihtiyaç duyulan alanları ele alacak kaplıca tedavilerine kadar, kişiselleştirilmiş sağlıklı yaşam faaliyetlerini tasarlıyor.

6. Sonsuzluk havuzunda muhteşem gündoğumu ve günbatımı

Oteldeki sonsuzluk havuzu, belki de seyahat hedefinizin tanımı olabilecek. Sadece gün doğumu ve gün batımı değil belki de bütün gününüzü burada geçirmek isteyeceksiniz. Ve bu elbette kabul edilebilir bir şey.

7. Eko çiftlik

Otel mutfağının kullandığı sebze ve otlardan, tavuk ve keçilere kadar, hemen her şey tesis bünyesindeki çevreye duyarlı eko-çiftlik Hill on Farm’da yetiştiriliyor. Ve dilerseniz siz de bu çiftliği ziyaret edebiliyorsunuz.

8. Kahvaltı için organik yumurtayı kendiniz seçebilirsiniz

Az önce bahsedilen eko çiftlikteki tavukların altından kahvaltıda yiyeceğiniz yumurtaları kendiniz seçebilirsiniz.

9. Sahilde Muay Thai

Tayland’ın milli sporunu muhteşem sahilde öğrenin…

10. Asla aç kalmayacaksınız

Tesisteki ana restoran olan Dining on the Hill’de bulunan altı sayfalık bir Tayland menüsü ile beş sayfalık uluslararası menüde ne yiyeceğinize karar vermek sizi biraz zorlayabilir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Koh Samui, Samui, Six Senses Samui, Tayland,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları