Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sirmione Garda Gölü Turları na yoğun ilgi

25 Haziran, 2011 | 20:45

Uzun yıllardır önemli turizm merkezlerinden olan İtalya nın Sirmione ve Garda Gölü Turları na yoğun bir ilgi var.

Sirmione Garda Gölü çevresine büyük talebin olduğunu belirten tur şirketleri, özellikle Sirmione, Garda Gölü ve Verona’ ya yoğun bir ilginin olduğunu belirtiyorlar.

Tur şirketleri Sirmione bölgesi için artan taleplere cevap vermek için farklı paketler hazırladıklarını, paketlerin Verona, Sirmione ve Garda Gölü gezilerini kapsadığını belirtiyorlar.

Garda Gölü ‘nün incisi Sirmione

Sirmione tarihi bir bölge olmasının yanı sıra restorantları ve yemekleri ile bir hayli meşhur. Sirmione ‘de genellikle deniz ürünlerinden yapılan harka tatları keşfedebilirsiniz.

7000 kişinin yaşadığı küçük bir kasaba olan Sirmione Avrupalı turistler başta olmak üzere dünyanın heryerinden milyonlarca kişinin ziyaret ettiği önemli bir turizm merkezi durumunda.

Garda Gölü ‘ne yakın olan Sirmione kasabası tarihi güzelliklerinin yanı sıra kültürel aktiviteleri ile de ön planda. Verona, Sirmione ve Garda Gölü ‘nde sürekli konserler, sanatsal faaliyet ve etkinlikler yapılıyor.

İtalya ‘nın en büyük gölü olan Garda yakınlarındaki en şirin kasaba olarak bilinen Sirmione ‘yi diğer bölgelerden ayıran en önemli özelliği kuşkusuz tarihi, kültürü, sanatsal faaliyetleri ve ünlü cafe, restorantları…

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Garda Gölü, Garda Gölü otelleri, garda gölü turları, garda turları, garda turu, Sirmione, Sirmione bölgesi, Sirmione Garda, Sirmione Garda Gölü, Sirmione Garda Gölü yakınları, Sirmione Garda tatil, Sirmione kasabası, Sirmione turu, verona, Verona Sirmione,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları