Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sinop’un ilk 4 yıldızlı oteli, Vira Otel’in açılışı yapıldı

22 Aralık, 2010 | 10:58

Sinop Merkez Karakum Mevkiinde yapılan 108 yatak kapasiteli Vira Otel düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Mustafa ve Ahmet Çobanoğlu adlı iki kardeş işadamı tarafından üç yıldır kapalı tutulan otel, yeniden düzenlendi. Açılış töreninde konuşan Vira Otel Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çobanoğlu, Sinop’un yatırım yönünden yoksun olduğunu, buna bağlı olarak da yeterli istihdam sağlayamadığı için göç veren bir il olduğunu vurguladı. Sözkonusu hedefin kendileri için de doğru bir hedef olduğuna işaret eden Çobanoğlu, Sinop’ta yaşayanların yıllar önce Sinop’un geleceğini turizm ve eğitim olarak belirlediklerine dikkat çekti.

Açılış töreninde konuşan Sinop Valisi M.Hakan Güvençer ise Sinop’ta ilk kez dört yıldızlı bir otel açılışı gerçekleştiğini, şehrin turizmi için büyük bir anlam taşıdığını ifade etti. Vali Güvençer, “Yürekten diliyorum ki bu ilklerin devamlılığı gelsin. Otelin ilk ama son olmamasını, diliyorum’ şeklinde konuştu.Açılış sonrasında davetliler oteli gezdi.

Sinop’un ilk dört yıldızlı Vira otelin açılış törenine Vali M. Hakan Güvençer, AK Parti Sinop Milletvekili Prof. Dr. Abdurrahman Dodurgalı, Jandarma Garnizon Komutanı Kıdemli Albay M. Erhan Arıkan, Belediye Başkanı Baki Ergül, İl Emniyet Müdürü Serdar Meriç, Erfelek Belediye Başkanı Muzaffer Şimşek, Gerze Belediye Başkanı Osman Belovacıklı ile davetliler katıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Baki Ergül, Mustafa Çobanoğlu, Prof. Dr. Abdurrahman Dodurgalı, Sinop Baki Ergül, Sinop Merkez, Sinop Turizmi, Sinop Valisi M. Hakan Güvençer, Sinop Vira Otel, Vira Otel, Vira Otel Açılışı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları