Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sinop Cezaevi Turizm Hizmetinde

09 Temmuz, 2011 | 12:37

Tarihi Sinop Cezaevi turizm hizmetine kazandırılıyor

Kültür ve Turizm Bakanlığı, tarihi Sinop Cezaevi ’nin de aralarında bulunduğu kamu arazilerinin tahsisi için müzakereler düzenleniyor.

Sinop, Samsun, Antalya, Aydın, Afyon ve Denizli illerinde bulunun 8 adet parsel turizmin hizmetine kazandırılması için yeni bir müzakere düzenlenecek.

Kültür ve Turizm Bakanlığı, 2634 Sayılı Turizmi Teşvik Kanunu çerçevesinde, turizme yeni yatak kapasitesi açtı. Bakanlığa yapılan başvuruların tamamlanmasıyla 7 ilde 12 kamu taşınmazı için 19 başvuru yapıldı. ,

Kültür ve Turizm Bakanlığı bu parsellerde yatırımların tamamlanması ile birlikte toplam 2 bin 900 nitelikli yatağı turizmin sunmayı hedeflerken, tek başvuruların yapıldığı ve Sinop Cezaevi’nin de aralarında bulunduğu 6 ilde toplam 8 parselin müzakeresi sonucunda 3 bin 350 yatağı daha turizme kazandırmayı amaçlıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kültür ve Turizm Bakanlığı, Sinop, Sinop Cezaevi, Sinop Cezaevi turizmi, Tarihi Sinop Cezaevi, Turizm Bakanlığı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları