Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sınırsız eğlence arayanlar için “Full Moon Party”

24 Ekim, 2013 | 11:37

full-moon-party-tayland Dünyanın en büyük plaj partilerinden olan ve her ay dünyanın dört bir yanından binlerce kişinin katıldığı Full Moon Party, sınırsız eğlence arayanlar için en doğru şeçim…

Koh Samui çok özel cennet gibi bir yer, palmiye ağaçları ve beyaz kumlu plajları da ıssız bir ada hayallerini yaşamak huzur bulmak için ideal , ancak komşu ada Koh Phangan’da her dolunayda düzenlenen çılgın partide sınırsız eğlence ve yakıcı bir gece var bu dünyada az sayıda yerde düzenlenen en ünlü partilerden biri.

Full Moon Party, Asya’nın organize olan ve her ay dolunay zamanı düzenlenen en büyük ve en iyi plaj partilerinden biri olarak Dünya çapında bir ün kazanmıştır. Dolunay zamanı yerkürenin değişik köşelerinden gelen insanlar çılgın DJ müziği eşliğinde Haad Rin plajında eğlencede sınır tanımadan sabah kadar dans edebiliyorlar.

Koh Phangan adasındaki Haad Rin plajına on binlerce insan her ay Full Moon Party’de bir arada çılgınca eğleniyorlar. Partinin yapıldığı gün Samui adasından Phangan adasına gün boyunca sürat tekneleri ile partiseverler rahatlıkla ulaşım sağlayabiliyorlar. Samui adasında parti biletlerini alanlara bu tekneler için transferler de beraberinde sağlanıyor.

Parti boyunca Haad Rin plajında onlarca bar restoran ve standlarda çeşit çeşit yiyecekler, içecekler ve eğlenceli aktiviteler ziyaretçileri bekliyor olacak.

NATIONALTURK

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Asya Turizm, Eğlence, Full Moon Party Haberleri, Full Moon Party Tayland, Koh Samui, Phangan Adası Tayland, Plaj Partisi, Samui, Samui Adası Tayland, Seyahat Haberleri, Tayland, Tayland Full Moon Party, Tayland Haberleri, Tayland Seyahat Haberleri, Tayland Turizm,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları