Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Single Club seyahatleri başlıyor

04 Nisan, 2012 | 13:29

Single Club seyahatleri başlıyor / Turizm Haberleri

World Travel Service’den yine bir ilk!

Dünyaca ünlü tur operatörü World Travel Service (WTS) yine bir ilki gerçekleştirdi. Dünyanın her yerine turizm operasyon ağı olan WTS, “Single Club” organizasyonu adıyla tek kişi seyahat edenlere büyük yenilikler getiriyor.

WTS’nin Single Club turlarında, tek kişi farkı ödemesi tarihe karışıyor…

WTS, tek kişi seyahat edenler için büyük bir promosyon hazırladı. Single Club turlarında tek kişi farkını kaldırarak kişilere daha uygun bir seyahat programı çıkartan şirket “seyahat arkadaşı” kavramını da yarattı.

WTS, “seyahat arkadaşı” kavramıyla, tek kişi seyahat edenlere farklı bir seyahat alternatifi ve single konaklama farkını da kaldırarak kişilere daha uygun bir seyahat sunuyor.

Mykonos, Kos, Bangkok, Havana turlarına single katılanlarda tek kişi farkını kaldıran şirket, aynı tarihlerde tek başına seyahat edenlere de iki kişilik odada konaklama imkanı sağlıyor.

Yalnız seyahat etmeyi sevmeyenler ve daha ekonomik tatil yapmak isteyenler için oldukça avantajlı olan Single Club organizasyonu yaz boyunca devam edecek.

Yunan Adaları, Küba , Tayland

WTS, “Single Club” seyahatleri için Türkiye’den en çok talep olan ülkeleri tercih etti. Dev promosyon, Yunan Adaları‘nda Kos ve Mykonos;Tayland‘da Bangkok; Küba‘da ise Havana seyahatlerini kapsıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bangkok, Havana, Kos, Küba, Mykonos, single, Single Club, Single Club seyahat, Single Club seyahatleri, Single Club tur, single farkı, Tayland, tek kişi farkı, World Travel, World Travel Service, WTS, Yunan Adaları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları