Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Singapur’daki Changi Havalimanı, 6. kez üst üste ‘en iyi havalimanı’ seçildi

23 Mart, 2018 | 16:38

Singapur Changi Havalimani, 6. kez en iyi secildi

Singapur’da bulunan Changi Havalimanı 6. kez üst üste ‘Dünyanın en iyi havalimanı’ seçildi. 13.7 milyon kişi üzerinde yapılan araştırma sonrası, son 17 yıl içinde 9 defa birincilik ödülünü kazanmış oldu.

Singapur’daki Changi Havalimanı 6. kez üst üste ‘Dünyanın en iyi havalimanı’ seçildi. 13.7 milyon kişi üzerinde yapılan araştırma sonrası, son 17 yıl içinde 9 defa birincilik ödülünü kazandı.

Skytrax’ın 500’den fazla havalimanını kullanan 13.7 milyon kişi üzerinde yaptığı araştırmanın sonuçları belli oldu. Singapur’da bulunan Changi Havalimanı, altıncı kez üst üste en iyi havalimanı seçildi.

17 yıl içinde toplam 9 kere birincilik

Skytrax CEO’su Edward Plaisted, altıncı kez birinci olmanın Changi Havalimanı için büyük bir başarı olduğunu belirterek, “Bu ödül Changi’nin uluslararası yolcular arasındaki popülaritesini gösteriyor” ifadelerini kullandı.

Changi, son 17 yıl içinde toplam 9 kere birincilik ödülü kazandı.

En iyi havalimanları listesinde Changi’nin ardından Seul’deki Incheon 2. olurken, 3. sırada Tokyo’daki Haneda ve 4. sırada ise Doha’daki Hamad yer aldı. Almanya’nın Münih Havalimanı beşincilikte yer alırken, ilk 10’daki diğer havalimanları Centrair Nagoya, Londra Heathrow, Zurih ve Frankfurt Airport şeklinde sıralandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
6. kez üst üste, Centrair Nagoya, Changi Havalimanı, Dünyanın En İyi Havalimanı, Haneda Havalimanı, Incheon Havalimanı, Londra Heathrow, Singapur, Skytrax, Skytrax CEO’su Edward Plaisted, Zurih ve Frankfurt Airport,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları