Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Singapur Marina Bay Sands açılıyor

26 Nisan, 2010 | 18:18

Dünyanın en pahalı ikinci kumarhanesi Singapur Marina Bay Sands açılıyor.

Yarın düzenlenecek törenle kısmen açılacak olan Singapur’daki Marina Bay Sands, 2 bin 600 adet lüks otel odası ve 200 metre yükseklikteki göz alıcı bahçesiyle dikkat çekiyor.

Las Vegas’taki City Center’dan sonra 5.5 milyar dolarlık maliyetiyle dünyanın en pahalı kumarhanesi olan Marina Bay Sands, resmi açılışı ise Haziran ayında yapılacak.

Singapur Marina Bay Sands’in yıllık karının 1 milyar doları bulması hedefleniyor.

Marina Bay Sands, tamamlandığında 2 bin 600 otel odası, 45 bin kapasiteli konferans salonları ve üç otel kulesi üzerinde yükselen üç yüzme havuzlu devasa bir bahçeye sahip olacak.

Binanın tepesindeki 1.2 hektarlık (yaklaşık 10 olimpik yüzme havuzu büyüklüğündeki) bahçe 250 ağaç ve 650 bitki barındırırken, yaklaşık 4 bin kişiyi ağırlayabilecek. 340 metrelik bu görkemli bahçe, uzunluk olarak Eyfel Kulesi’ni de geride bırakıyor.

Singapur, 2005 yılında kumarhaneleri resmen yasal hale getirdi. Ekonomistler kumarhanelerin binlerce iş imkanı sağladığının altını çiziyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Eyfel Kulesi, Las Vegas, Las Vegas Kumarhane, Marina Bay Sands, Marina Bay Sands Kumarhane, Singapur Kumarhane, Singapur Kumarhaneleri, Singapur Marina Bay, Singapur Marina Bay Sands,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları