Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Singapur Havayolları, Londra’ya yenilediği A380 ile uçacak!

27 Ocak, 2018 | 14:00

Singapur Havayolları, geçtiğimiz Kasım ayında kabin ürünlerini yenileyerek tanıtımını yaptığı Airbus A380 ile Londra Ve Hong Kong‘a uçacak.

Singapur Havayolları, Londra ve Hong Kong’un yakın zaman önce tanıtılan yeni A380 kabin ürünleriyle donatılan uçağının hizmete sunulacağı diğer noktaları açıkladı.

Havayolu şirketi, 16 Şubat’tan itibaren her hafta Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri Singapur-Londra seferleri gerçekleşecek. 17 Şubat-5 Nisan tarihleri arasında ise Londra-Singapur uçuşları yapılacak.

Şirket bünyesine katılan yeni uçağın uçuşlarını ise 7 Nisan 2018’dan itibaren Pazartesi, Perşembe ve Cumartesi günlerinde Londra-Singapur seferiyle gerçekleştirmesi planlanıyor.

Dünyanın en büyük yolcu uçağı konumundaki yeni Airbus A380’ler, Hong Kong’a 18 Şubat -6 Nisan 2018 tarihleri arasında Salı, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri Singapur-Hong Kong ve Hong Kong-Singapur uçuşlarıyla hizmet verecek.

Yeni uçakların 8 Nisan’dan itibaren Salı, Çarşamba, Cuma ve Pazar günlerinde Singapur-Hong Kong ve Hong Kong-Singapur seferleriyle uçuş gerçekleştirmesi planlanıyor.

Singapur Havayolları’nın yeni kabin ürünleri geçtiğimiz Kasım ayında halka açık olarak tanıtılmış ve Airbus’tan alınan beş yeni A380’in ilkinin tesliminden sonra 18 Aralık 2017 tarihinde ilk kez kullanılmıştı.

Yeni kabin ürünleri diğer 14 uçağa da uygulanacak

Yeni kabin ürünleri öncelikle beş yeni A380’de kullanılacak ardından şu an hizmet veren 14 uçağa bu ürünlerle yenilenecek. Yeni kabinler, altısı Suite, 78’i Business Class, 44’ü Premium Economy Class ve 343’ü Economy Class olmak üzere 471 yolcuya koltuk sağlayacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Airbus, Airbus A380, Londra-Hong Kong, Singapur Havayolları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları