Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Singapur Havalimanı ‘ndan THY ‘ye ödül

21 Temmuz, 2011 | 11:10

Singapur Changi Havalimanı tarafından Türk Hava Yolları’na “Yılın Partneri” ödülü verildi

2010 yılı başlarından itibaren Türk Hava Yolları Singapur Müdürlüğü, Changi Havalimanı İdaresi ve Singapur Turizm Ofisi ile ortaklaşa yapılan pazarlama projeleri, multi-city roadshowlar ve stopover programları çerçevesinde, Singapur ‘un tanınırlığı ve Changi Havalimanı ‘nın Güneydoğu Asya ve Avusturalya bölgesi için geçiş yolu olarak bilinirliğinin arttırılması yönünde çalışmalar gerçekleştiren Türk Hava Yolları’na “Yılın Partneri” ödülü verildi.

Türkiye ve Singapur arasındaki talebinde artmasıyla Türk Hava Yolları, Singapur – İstanbul arasında haftada 5 sefer olan uçuşları arttırarak haftanın her günü seferler başlatmış ve Singapur’da birçok projeye sponsor olmuştu.

Singapur ‘da 25. yılını kutlayan Türk Hava Yolları için “Yılın Partneri” ödülü oldukça önem arzediyor.

Türk Hava Yolları Singapur ve Malezya Müdürü Cengiz İnceosman, bu önemli ödülü Singapur Ulaştırma ve Dışişleri ikinci Bakanı Lui Tuck Yew’den aldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cengiz İnceosman, ingapur Ulaştırma ve Dışişleri ikinci Bakanı, Singapur Changi Havalimanı, Singapur Havalimanı, Singapur ve Malezya Müdürü, THY, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Singapur,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları