Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Singapur Havalimanı ‘ndan THY ‘ye ödül

21 Temmuz, 2011 | 11:10

Singapur Changi Havalimanı tarafından Türk Hava Yolları’na “Yılın Partneri” ödülü verildi

2010 yılı başlarından itibaren Türk Hava Yolları Singapur Müdürlüğü, Changi Havalimanı İdaresi ve Singapur Turizm Ofisi ile ortaklaşa yapılan pazarlama projeleri, multi-city roadshowlar ve stopover programları çerçevesinde, Singapur ‘un tanınırlığı ve Changi Havalimanı ‘nın Güneydoğu Asya ve Avusturalya bölgesi için geçiş yolu olarak bilinirliğinin arttırılması yönünde çalışmalar gerçekleştiren Türk Hava Yolları’na “Yılın Partneri” ödülü verildi.

Türkiye ve Singapur arasındaki talebinde artmasıyla Türk Hava Yolları, Singapur – İstanbul arasında haftada 5 sefer olan uçuşları arttırarak haftanın her günü seferler başlatmış ve Singapur’da birçok projeye sponsor olmuştu.

Singapur ‘da 25. yılını kutlayan Türk Hava Yolları için “Yılın Partneri” ödülü oldukça önem arzediyor.

Türk Hava Yolları Singapur ve Malezya Müdürü Cengiz İnceosman, bu önemli ödülü Singapur Ulaştırma ve Dışişleri ikinci Bakanı Lui Tuck Yew’den aldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cengiz İnceosman, ingapur Ulaştırma ve Dışişleri ikinci Bakanı, Singapur Changi Havalimanı, Singapur Havalimanı, Singapur ve Malezya Müdürü, THY, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Singapur,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları