Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Simferopol Havalimanı’nda sahte pasaportlu bir Türk vatandaşı yakalandı

30 Aralık, 2010 | 15:18

Ukrayna’ya bağlı Kırım’ın başkenti Simferopol Havalimanı’nda sahte pasaportlu bir Türk vatandaşı yakalandı.

Ukrayna Sınır Muhafızları Birliği Kırım Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Simferopol Havalimanı’nda, sahte pasaportla Ukrayna’ya girmek isteyen bir Türk vatandaşının yakalandığı duyuruldu.

İsimi açıklanmayan Türk vatandaşının İstanbul’dan geldiği, Ukrayna üzerinden Avrupa’ya geçmek istediği belirtildi. Yapılan aramada söz konusu şahsın üzerinde gerçek pasaportunun da bulunması üzerine, 107 dolar para cezası ve gerçek pasaportuna Ukrayna’ya 5 yıl süre ile giriş yasağı getiren mühür vuruldu.

Ukraynalı yetkililer Türk vatandaşının üzerinden çıkan sahte pasaporta el konulduğunu ve sahte pasaportun Türkiye Büyükelçiliği’ne teslim edileceği açıkladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Sahte Pasaport, Sahte Pasaportlu Türk, Simferopol Havalimanı, Türk Pasaportu, Ukrayna Simferopol Havalimanı, Ukrayna Sınır Muhafızları Birliği,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları