Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Simav’a ilk 3 yıldızlı otel

10 Nisan, 2010 | 16:05

Kütahya’nın 25 bin nüfuslu termal zengini ilçesi Simav’ın ilk yıldızlı oteli düzenlenen törenle hizmete açıldı.

İlçenin tanınmış simalarından Yusuf Kocayusufoğlu tarafından Azerbaycan Caddesi üzerinde yaptırılan 12’si jakuzili, bir suit ve 19 normal odadan oluşan 57 yataklı Melisa otelin açılış kurdelesini Simav Kaymakamı Cengiz Horozoğlu, Belediye Başkanı Kasım Karahan ile birlikte kesti.

3 yıldızlı Melisa Otelin Simav’a yakıştığını ifade eden Kaymakam Cengiz Horozoğlu, termal zengini Simav’da bu tür yatırımların artmasını temenni ettiklerini söyledi. Belediye Başkanı Kasım Karahan’da yaptığı konuşmada 3 yıldızlı otelin Simav’ın tanıtımına önemli katkılar sağlayacağına inandığını söyledi. Simav’a özel teşebbüsün yatırım yapmasını sağlamak için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerine değinen Karahan, bu hususta hiçbir fedakarlıktan kaçınmadıklarını bildirdi.

Melisa otelin hizmete girmesiyle birlikte Simav’daki otel sayısı 8’e yükselmiş oldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
3 Yıldız Melisa Otel, Melisa Otel Açıldı, Melisa Otel Simav, Simav, Simav Haberleri, Simav Melisa Otel AÇıldı, Simav Otel,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları