Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Simav’a ilk 3 yıldızlı otel

10 Nisan, 2010 | 16:05

Kütahya’nın 25 bin nüfuslu termal zengini ilçesi Simav’ın ilk yıldızlı oteli düzenlenen törenle hizmete açıldı.

İlçenin tanınmış simalarından Yusuf Kocayusufoğlu tarafından Azerbaycan Caddesi üzerinde yaptırılan 12’si jakuzili, bir suit ve 19 normal odadan oluşan 57 yataklı Melisa otelin açılış kurdelesini Simav Kaymakamı Cengiz Horozoğlu, Belediye Başkanı Kasım Karahan ile birlikte kesti.

3 yıldızlı Melisa Otelin Simav’a yakıştığını ifade eden Kaymakam Cengiz Horozoğlu, termal zengini Simav’da bu tür yatırımların artmasını temenni ettiklerini söyledi. Belediye Başkanı Kasım Karahan’da yaptığı konuşmada 3 yıldızlı otelin Simav’ın tanıtımına önemli katkılar sağlayacağına inandığını söyledi. Simav’a özel teşebbüsün yatırım yapmasını sağlamak için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerine değinen Karahan, bu hususta hiçbir fedakarlıktan kaçınmadıklarını bildirdi.

Melisa otelin hizmete girmesiyle birlikte Simav’daki otel sayısı 8’e yükselmiş oldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
3 Yıldız Melisa Otel, Melisa Otel Açıldı, Melisa Otel Simav, Simav, Simav Haberleri, Simav Melisa Otel AÇıldı, Simav Otel,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları