Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sıla dizisi Küba’yı fethetti!

22 Eylül, 2015 | 08:27

sıla-dizisi-kubayi-fethetti

Bir dönemin Türk televizyon tarihine damga vuran yapımlarından olan Sıla dizisi Küba’yı fethetti.

ATV’de yayınlandığı dönemde reyting rekorları kırarak izleyenleri ekran başına kitleyen,başrollerinde Mehmet Akif Alakurt ve Cansu Dere gibi isimleri barındıran Sıla dizisi dünyada yayınlandığı bir çok ülkeden sonra şimdi Küba‘da yayınlanıyor.

Küba’lı halkın Sıla diziyle ilgili iltifat dolu sözlerine İnstagram hesabından cevap veren Mehmet Akif Alakurt,Küba’lı halka teşekkürlerini iletti.

Kübalı televizyonseverler diziye övgüleri yağdırırken,gönderdikleri mesajlarda Türklerin yaptığı dizilere iltifatta bulunarak kaliteli yapımların kendi ülkelerinde daha fazla yayına girmesini istedi.

Türk – Küba entegrasyonuna farklı bir biçimde anlam kazandıran ”Sıla” dizisinden sonra bir çok Türk dizisinin puronun ve devrimin başkenti Küba’da izleyenlerle buluşturulması planlanıyor.

Küba Vizesi Nasıl Alınır?

küba-vizesi-başvuru-formu

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cansu Dere, küba halkı, küba sıla, küba sıla dizisi, Küba tatili, küba televizyonları, küba türk ilişkileri, Küba Turları, Küba vizesi, kübada yayınlanana türk dizileri, mehmet akif alakurt, sıla dizisi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları