Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sık seyahat eden vatandaşlara müjde!

06 Temmuz, 2015 | 07:22

Emniyet Genel Müdürlüğü, meslekleri gereği çok sık seyahat eden vatandaşlara aynı anda iki pasaport verilebilmesi için yeni bir uygulama başlattı.

Emniyet Genel Müdürlüğü, vatandaşların, bir ülke için vize işlemleri devam ederken bir başka ülkeye gitme durumlarını belgeledikleri takdirde ikinci pasaportu alabilmelerine imkan veren yeni bir uygulama başlattı.

Özellikle meslekleri gereği çok sık seyahat eden vatandaşların mağduriyetlerinin giderilmesi ve ekonomik zarara uğramalarının önlenmesi amacıyla böyle bir uygulamaya geçildiği öğrenildi.

Bu kapsamda vatandaşların, bir ülke için vize işlemleri devam ederken bir başka ülkeye gitme durumlarını belgeledikleri takdirde adlarına 2 adet pasaport tahsis edilebilecek (AA).

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
aynı anda iki pasaport, Emniyet Genel Müdürlüğü, iki pasaport, iki pasaport almak mümkün, pasaport için ne gerekli, Pasaport İşlemleri, Vize İşlemleri, vize pasaport,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları