Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sidney ‘de muhteşem yılbaşı kutlamaları

03 Ocak, 2014 | 14:55

Sidney-Yeniyil-Kutlamalari

Sidney’deki gösteriler izleyenleri etkisi altında bıraktı

Yılbaşı kutlamaları dendiğinde akla ilk gelen şehirlerden biri olan Avustralya ‘nın göz bebeği Sidney, bu yılda izleyenleri büyüledi. Yeni yıla girerken yapılan muhteşem havai fişek ve görsel şovlar için günler öncesinden Sidney’e akın eden turistler, günün ilk ışıklarıyla gösterilerin en iyi izlenebilecek noktalarda yer kapabilmek amacıyla yollara düştüler.

Üç ayrı yerden yapılan havai fişek gösterilerinin hepsinin en iyi şekilde görülebileceği yerlerde insanlar bir gün öncesinden geceleyerek yerlerini garantilerken, günün erken saatlerinden itibaren bu noktalara girişlerde kuyruklar oluştu.

Sydney's Bondi Beach

Plajda Yeni Yıl

Yaz aylarının yaşandığı Sidney ‘de, gösterilerin yapıldığı Opera Binası ve Harbour Bridge bölgeleri kadar plajlarda da insan yoğunluğu vardı. Avustralyalılarda gelenek hale gelen yeni yıl plaj partileri de hız kesmedi. Yeni yıla girerken bikinileriyle plajın tadını çıkaran ve yüzen Avustralyalılar, sıcak havanın tadını çıkardılar.

Yeni yıla, Yeni Zelanda ‘dan sonra giren ikinci ülke olan Avustralya ‘nın göz bebeği Sidney, aynı zamanda yılbaşı kutlamalarıyla da dünyaca ünlü. Yeni yıla girerken yaz aylarında olmanın avantajı ve sıcakkanlı, neşeli insanlarıyla noel ve yılbaşı dönemlerinde turist akınına uğrayan Avustralya ‘nın en meşhur şehri Sidney’de, yeni yıl kutlamaları sonrası yapılan partilere de ilgi yoğundur.

Sidney’deki büyük gece kulüplerindeki eğlenceler ve şehirden çok kolay ulaşım sağlanabilen meşhur plajlardaki plaj partileriyle de ilgi toplayan şehrin her bir yanında süren eğlenceler sabaha kadar sürer.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avustralya yılbaşı, Avustralya Yılbaşı 2013, Avustralya yılbaşı kutlamaları, Avustralya Yılbaşı Lutlaması, Sidney, Sidney Harbour Bridge, Sidney Opera Binası, sidney yılbaşı kutlamaları, sidney yılbaşı kutlamaları 2013, yılbaşında sidney,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları