Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Side ve Manavgat 3 milyon turist bekliyor

25 Nisan, 2009 | 10:50

Side ve Manavgat 3 milyon turist bekliyor Side TUDER Yönetim Kurulu üyeleri ve Çolaklı Turistik Yatırımcılar Derneği (ÇOTUYAD) Başkanı Yahya Kurt, Turizm Haftası etkinlikleri çerçevesinde Manavgat Kaymakamı Kasım Fikret Dayıoğlu ve Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i makamında ziyaret etti.

Paskalya Bayramı tatiliyle birlikte Side destinasyonunda açık olan otellerin yüzde 90’ının dolu olduğunu belirten Side-Manavgat Turizm İşletmecileri Derneği (Side-TUDER) Başkanı Cengiz Haydar Barut, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı itibariyle sezonu açtıklarını ifade etti.

Barut, krize rağmen Avrupa satışlarının iyi gittiğini ifade ederek 2009 yılında Manavgat’a 3 milyon turistin gelmesinin beklendiğini ifade etti.

ÇOTUYAD Başkanı Yahya Kurt ise Almanya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Hollanda, Avusturya, Danimarka, İsviçre, İsveç ve Norveç, İngiltere, Macaristan ve Finlandiya satışlarının iyi gittiğini ifade etti. Öte yandan, Le Passage to İndia Turizm Seyahat Acentesi Genel Müdürü Deepak Bhatnagar, 2009 yılında Antalya bölgesinin gözde turistlerinin İngilizler, Fas ile Avrupa ülkelerinde yaşayan Müslümanların olacağını bildirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cengiz Haydar Barut, Çolaklı Turistik Yatırımcılar Derneği, ÇOTUYAD, Deepak Bhatnagar, Fikret Dayıoğlu, Le Passage to İndia, Manavgat, Side, Side Manavgat turizm İşletmecileri Derneği, Side TUDER, Şükrü Sözen, Yahya Kurt,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları