Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Side ve Manavgat 3 milyon turist bekliyor

25 Nisan, 2009 | 10:50

Side ve Manavgat 3 milyon turist bekliyor Side TUDER Yönetim Kurulu üyeleri ve Çolaklı Turistik Yatırımcılar Derneği (ÇOTUYAD) Başkanı Yahya Kurt, Turizm Haftası etkinlikleri çerçevesinde Manavgat Kaymakamı Kasım Fikret Dayıoğlu ve Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i makamında ziyaret etti.

Paskalya Bayramı tatiliyle birlikte Side destinasyonunda açık olan otellerin yüzde 90’ının dolu olduğunu belirten Side-Manavgat Turizm İşletmecileri Derneği (Side-TUDER) Başkanı Cengiz Haydar Barut, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı itibariyle sezonu açtıklarını ifade etti.

Barut, krize rağmen Avrupa satışlarının iyi gittiğini ifade ederek 2009 yılında Manavgat’a 3 milyon turistin gelmesinin beklendiğini ifade etti.

ÇOTUYAD Başkanı Yahya Kurt ise Almanya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Hollanda, Avusturya, Danimarka, İsviçre, İsveç ve Norveç, İngiltere, Macaristan ve Finlandiya satışlarının iyi gittiğini ifade etti. Öte yandan, Le Passage to İndia Turizm Seyahat Acentesi Genel Müdürü Deepak Bhatnagar, 2009 yılında Antalya bölgesinin gözde turistlerinin İngilizler, Fas ile Avrupa ülkelerinde yaşayan Müslümanların olacağını bildirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cengiz Haydar Barut, Çolaklı Turistik Yatırımcılar Derneği, ÇOTUYAD, Deepak Bhatnagar, Fikret Dayıoğlu, Le Passage to İndia, Manavgat, Side, Side Manavgat turizm İşletmecileri Derneği, Side TUDER, Şükrü Sözen, Yahya Kurt,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları