Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Side’ deki turistler güneşin tadını çıkardı / Turizm Haberleri

12 Mart, 2011 | 16:02

Side’ deki turistler güneşin tadını çıkardı / Turizm Haberleri

Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side beldesinde yazdan kalma günler yaşanıyor. Dünyaca ünlü turizm beldesi Side’de tatil yapan turistler, ülkelerinden getirdikleri kışlık kıyafetleri çıkararak güneşli havanın keyfini sürüyor.

Side’de güneşli havayı gören turistler, güneşlenmek için kaldıkları konaklama tesislerinin plajında şezlonglara uzandı. Orta Avrupa ve İskandinav ülkelerinden gelen bazı turistler de sahilde yürüyüş yapmayı tercih etti.

Hollandalı emekli bankacı Melissa Lochmann, eşiyle birlikte 20 günlük tatil için Side’ye geldiklerini söyledi. Lochmann, güneşli havayı görünce Lahey’den getirdikleri kışlık kıyafetlerini çıkardıklarını belirtti.

Alman turist Rainer Jordan da güneşli havayı görünce 3 kilometrelik plajda doğa yürüyüşü yaptıktan sonra şezlonga uzanarak kitap okumayı tercih ettiğini ifade etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
alman turisler side, Melissa Lochmann, Melissa Lochmann side, Side, side güneşli hava, Side Otelleri, side sahili, side tatili, side turistler, side turizm,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları