Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Side-TUDER Arap turistler için tanıtım broşürü bastırdı

17 Haziran, 2011 | 09:47

Side-Manavgat Turizm İşletmecileri Derneği (Side-TUDER), bölge destinasyonunda Arap turist yoğunluğunu artırmak için Arapça katalog ve broşür bastırdı.

Side-TUDER Başkanı Cengiz Haydar Barut, destinasyon bölgesinde oluşacak Arap turist hareketliliğini, uzun soluklu maraton koşusuna benzetti. Side destinasyonunda, Arap turist hareketliliği ve olgusu sürecinin yeni olduğunu belirten Barut, bölgeye, genelde başta Almanlar olmak üzere Orta Avrupa, Rus, Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) ve İskandinav ülke vatandaşları oluşturduğunu kaydetti.

2011 turizm fuarlarında, Side-Manavgat destinasyonu tanıtımında Almanca, İngilizce, Felemenkçe ve Rusça tanıtım kataloğu ve broşürlerine Arapça’yı da eklediklerini belirten Barut, Antalya bölgesine yeni yeni Mısır, Suriye, Ürdün, Lübnan, Bahreyn ve Birleşik Arap Emirlikleri (BAE)’nden Arap turistlerin tatile geldiğini söyledi. Barut, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bölgemizde Arap turist olgusu yeni. 3 yıllık mazisi var. Bölgemiz için Arap turist hareketliliğine uzun vadeli bakıyoruz. Arap turizminde yeniyiz. Uzun vadede bu hareketliliğin olacağına inanıyoruz. Arap turist hareketliliği ile ilgili öngörüde bulunmak için çok erken.”
Barut, turizm sezonu öncesi Side-TUDER olarak destinasyon bölgesinin tanıtımı için 16 ülkede turizm fuarına katıldıklarını sözlerine ekledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Arap Turistler, Arap turistler side, Side, Side TUDER, Side-TUDER Arap turistler, TUDER, Turizm Gazetesi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları