Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Side Belediyesi Utrecht Turizm Fuarı’nda

15 Ocak, 2010 | 11:43

Side Belediyesi Utrecht Turizm Fuarı'nda Side Belediyesi’nin, her yıl yaklaşık 135 bin kişinin ziyaret ettiği Hollanda’nın Utrecht Turizm Fuarı’ndaki standı büyük ilgi çekti.

Hollanda’nın en önemli turizm fuarı konumunda bulunan ve bu yıl 39’uncusu gerçekleşitirilen Utrecht Vakantiebeurs Fuarı, Türkiye’den sektör temsilcilerinin de yer aldığı toplam 150 ülkeden bin 400’ü aşkın turizm kuruluşunun katılımıyla gerçekleşti.

Her yıl olduğu gibi fuar süresince Türkiye’deki tesisler Hollanda pazarında tanıtılıyor.

Side Belediye Başkanı A.Kadir Uçar, turizmin Side’nin her şeyi olduğuna dikkati çekerek, “Turizm bizim her şeyimiz, olmazsa olmazımız. Belediye olarak tüm çalışma ve yatırımlarımızı turizmin gelişmesine ve hak ettiği noktaya ulaşmasına göre yapıyoruz. Bu açıdan turizmdeki tanıtım çalışmaları da büyük önem verdiğimiz hedeflerimizden biri” dedi. Side Belediyesi’nin fuarda açtığı standın büyük ilgi topladığını belirten Uçar, “Turizmciler ve yabancı tur operatörleri standımızın önünden ayrılmıyor. Gösterilen ilgi doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Side’nın tanıtım alanındaki eksikliklerini süratle gidermeyi hedefledik ve şimdi bunu adım adım başarıyoruz” şeklinde konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hollanda Utrecht Turizm Fuarı, Side Belediyesi, Side Belediyesi Fuar, Side Belediyesi Utrecht Turizm Fuarı, Utrecht Turizm Fuarı, Utrecht Turizm Fuarı HAberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları