Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sial Brazil 2012 Fuarı başlıyor

02 Nisan, 2012 | 12:16

Sial Brazil 2012 Fuarı başlıyor / Turizm Haberleri

Dünyanın en büyük Gıda ve İçecek Fuarı Sial Brazil 2012 başlıyor.

En son 1000 katılımcıyı ve 65000 profesyonel ziyaretçiyi 95000 metrekare alanda buluşturan Sial Brazil 25-28 Haziran 2012 tarihleri arasında Brezilya‘nın Sao Paulo kentinde düzenlenecek.

Sial Brazil Fuarı hakkında;

Sial Brazil Brezilya’da düzenlenen dünyanın en büyük Gıda ve İçecek Fuarı. Sial Paris’ten esinlenen Sial fuarının Brezilya ayağı sektördeki bütün iş kollarını, en son haberleri ve yenilikleri bir araya getiriyor.

Fuar ilk zamanlarda Brezilya’nın en büyük gıda fuarı organizatorü olan BTS Informa ve Avrupa’nın en büyük beşinci ticari fuar organizatörü olan Comexposium işbiliğiyle Latin Amerika Uluslararası Gıda fuarı adıyla düzenlenmekteydi. Şimdi ise Sial Brazil ve Fispal Food Service işinizi büyütmek için başarılı bir işbirliğini içine girmiş bulunuyor.

Sial Brazil düzenleneceği 4 gün boyunca değişik bölgelerden gelen karar vericileri dünyanın en büyük ve gelecek vaadeden gıda pazarlarından birine sahip olan Brezilya’yla buluşturuyor. Fuar ayrıca bütün Latin Amerika’ya açılan iş olanakları içinde bir fırsat sunmuş olacak.

Sial Brazil’in düzenlendiği aynı fuar alanında ve aynı tarihte Latin Amerika’nın en büyük hazır ev yemekleri fuarı olan Fispal Food Service’de kapılarını açmış olacak. Gıda pazarındaki tek örnek olan bu eşsiz fuarda ürünler ve çözümler ile ilgili size teklifler sunacak.

Eğer sizde şirketinize yeni müşteriler bulmak, satışlarınızı artırmak, uluslararası durumunuzu güçlendirmek ve tedarikçilerle direk olarak temas kurmak istiyorsanız, Sial Brazil 2012’ye mutlaka katılmalısınız.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Brezilya, Brezilya 2012 fuar, Brezilya fuarı, Brezilya Sial, Gıda Fuarı, Gıda İçecek Fuarı, Gıda ve İçecek Fuarı, Latin Amerika Uluslararası Gıda fuarı, Sial, Sial Brazil, Sial Brazil 2012, Sial Brazil 2012 Fuarı, Sial Brazil Fuar, Sial Brazil Fuarı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları