Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sheraton Çeşme’den 2 kişi kal 1 kişi öde promosyonu

19 Ocak, 2012 | 15:51

Sheraton Çeşme Otel kampanya ve promosyonlarına bir yenisini daha ekledi. 20-22 Ocak tarihleri arasında 2 kişi kal 1 kişi öde.

Sheraton Çeşme kampanyalar ve konaklama fırsatları ile en çok tercih edilen oteller arasında yer alıyor. Ege otelleri arasında yer alan Shereton Çeşme Ocak ayının son günlerine yine damgasını vuracak bir kampanya sunuyor.  Sheraton Çeşme 20-22 Ocak 2012 tarihleri arasında 1 kişi fiyatına 2 kişi konaklama imkanı sunuyor.

20 – 22 Ocak 2012 tarihleri arasında Çeşme Sheraton Otel kampanyası haftasonu kaçamağı yapmak isteyenler için muhteşem bir fırsat.

Kısa bir tatil ya da romantik bir haftasonu kaçamağı için Sheraton Otel Çeşme 2 kişi kal 1 kişi öde kampanyasından faydalanabilirsiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çeşme Sheraton Otel, Çeşme Sheraton Otel kampanyası, Çeşme Sheraton Otel Promosyonu, Sheraton Çeşme, Sheraton Çeşme Haberleri, Sheraton Çeşme kampanyaları, Sheraton Çeşme Konaklama Fırsatları, Sheraton Çeşme Promosyon, Sheraton Çeşme Promosyonları, Sheraton Çeşme'den 2 kişi kal 1 kişi öde, Sheraton Çeşmede 2 kişi kalın 1 gece öde,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları