Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sheraton Çeşme’den hediye New York veya Avrupa tatili

30 Mart, 2010 | 18:39

Sheraton Çeşme kampanyalarına devam ediyor.

Sheraton Çeşme erken rezervasyon kapsamında misafirlerine New York veya Avrupa tatili hediye ediyor.

Bu yaz için 30 Nisan’a kadar 8 gece rezervasyon yaptıran tüm Sheraton Çeşme misafirlerini önce Le Meridien Vienna’da 1 gece ve hemen ardından New York’ta The Marmara Manhattan Luxury Hotel & Residence’da 3 gece 4 gün tatil bekliyor.

6 gece rezervasyon yaptıran Sheraton Çeşme misafirleri ise önce Le Meridien Vienna’da 2 gece, ardından da Barselona, Roma, Milano, Prag ya da Zürih şehirlerinden birinde 2 gece 3 gün tatil yapma şansı yakalıyor.

Sheraton Çeşme kampanyası büyük ilgi görüyor

Çekiliş, kura yada kontenjan sınırlaması olmayan bu kampanya ile yazın Sheraton Çeşme’de tatil yapan misafirler lüx otellerde yurtdışı tatili kazanıyor. Otelden alınan bilgiye göre yapılan promosyona büyük talep var.

Sheraton Çeşme konuklarının Avrupa tatilinde konaklayacakları 5 yıldızlı Deluxe Starwood otelleri ise şöyle; Viyana’da Le Meridien Vienna, Barselona’da Le Meridien Barcelona, Roma’da Sheraton Roma, Milano’da Four Points by Sheraton Milan, Prag’da Sheraton Prag, Zürih’de Sheraton Neues Schloss Hotel Zürich.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Sheraton Çeşme, Sheraton Çeşme Avrupa Tatili, Sheraton Çeşme Erken Rezervasyon, Sheraton Çeşme New York Tatili, Sheraton Çeşme Otel Rezervasyon, Sheraton Çeşme Promosyonları, Sheraton Çeşme Rezervasyon, Sheraton Çeşme Roma Tatili,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları