Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sheraton Çeşme ile hayalinizdeki tatil

16 Ocak, 2012 | 18:30

Sheraton Çeşme’ de tatil yapanlar 5 ayrı kıtada, 15 ayrı ülkeyi kapsayan ve seçeceğiniz dört farklı rotadan oluşan dünya turuna çıkıyorlar.

Sheraton Çeşme promosyonlarından en yenisi olan ve oldukça konuşulacak olan kampanya ile Sheraton Çeşme Otel misafirlerine dünya turu hediye ediyor.

Sheraton Çeşme dünyada bir ilke imza atıyor ve 5 ayrı kıtada, 15 ayrı ülkeyi kapsayan ve seçeceğiniz dört farklı rotadan oluşan dünya turuna katılma imkanı sunuyor.

Bir çok farklı noktada konaklama ve seyahat imkanı sunan Sheraton Çeşme misafirleri yolculuklarını Londra’dan NewYork’a, Tokyo’dan, Miami’ye kadar bir çok farklı lokasyonda Lufthansa ve StarAlliance Havayollarının seçkin uçuşları ile gerçekleştirecek, ayrıca yine tur programları içinde yer alan Miami’den Bahamalar’a Royal Caribbean International’ın 5 yıldızlı gemisi Majesty of the Seas ile cruise seyahatine de katılabilecekler.

Sheraton Çeşme; Lufthansa, Royal Caribbean International’ın işbirliği ile tüm misafirlerine hayallerini gerçekleştirme şansı sunuyor. Dünyaca ünlü markalardan hizmet alarak gerçekleştirilecek bu seyahatten, 2012 yılı içinde Sheraton Çeşme’de toplam 1 ay junior suitte konaklayan tüm misafirler yararlanabilecek.

20 gün boyunca hayalinizdeki ülkeleri gezip görebileceğiniz dünya seyahatinizi dilerseniz hediye edilecek voucherlar ile kendiniz organize edebilir, dilerseniz de Sheraton Çeşme’den destek alabilirsiniz. Anlaşmalı 3.000 adet Marriott otelleri içinden tercih ettiğiniz otelleri ve seyahat tarihlerinizi bildirmeniz koşuluyla tüm rezervasyonlarınız sizin adınıza Sheraton Çeşme tarafından yapılacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çeşme Sheraton, hayalinizdeki dünya, Royal Caribbean International, Sheraton Çeşme Haberleri, sheraton çeşme dünya turu, sheraton çeşme hayalinizdeki dünya, Sheraton Çeşme ile hayalinizdeki tatil, Sheraton Çeşme Oteli, Sheraton Çeşme Oteli Promosyon, Sheraton çeşme tur,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları