Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sheraton Çeşme’ den kaçırılmayacak fırsat

03 Ocak, 2012 | 18:02

Sheraton Çeşme Otel’den kaçırılmayacak bir kampanya.  Sheraton Çeşme Otel’ de 2 kişi kal 1 kişi öde üstelik yarım pansiyon konaklama fırsatları.

Sheraton Otel Çeşme promosyonları ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Sheraton Çeşme  02-11 Ocak 2012 tarihleri arasında 2 kişi kal 1 kişi öde kampanyası ile herkesi tatil yapmaya davet ediyor.

Muhteşem konaklama fırsatları ile muhteşem kampanyalara imza atan Sheraton Çeşme Otel 02-11 Ocak 2012 tarihleri arasında konaklama 2 kişi kal 1 kişi öde kampanyası gecelik doğa manzaralı odalarda  198 TL den başlayan fiyatlarla devam ediyor.

Sheraton Otel Çeşme Promosyonları

Sheraton Çeşme promosyonları 2 kişi kal 1 kişi öde ile sınırlı değil. Bunun yanı sıra 31 Mart 2012 tarihine kadar 5 gece kal 3 gece öde kampanyası, doğum günü ve evlilik yıl dönümü tarihlerinde  2 Kişi Kal 1 Kişi Öde, 31 Mart 2012 tarihine kadar minimum 3 gece konaklama yapan herkese hava alanı otel hava alanı ücretsiz transferleri ile muhteşem kampanyalarına devam ediyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çeşme Sheraton Oteli, Sheraton Çeşme, Sheraton Çeşme Kampanya, Sheraton Çeşme Konaklama Fırsatları, Sheraton Çeşme Otel' de 2 kişi kal 1 kişi öde, Sheraton Çeşme Oteli, Sheraton Çeşme Promosyon, Sheraton Otel, Sheraton Otel Çeşme, Sheraton Otel Çeşme promosyonlar, Sheraton Otel Çeşme Promosyonları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları