Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sheraton Çeşme Anneler Günü Özel Promosyon

05 Mayıs, 2011 | 15:12

Sheraton Çeşme Anneler Gününe Özel Promosyon

Sheraton Çeşme Anneler Gününe özel promosyonu ile dünyanın en özel insanına unutulmaz  hediyeler veriyor.

Anneler günü promosyonu ile 8 Mayıs Anneler Günü’ nü unutulmaz hale getirmeyi hedefliyor. Anneler Günü Promosyonlarının yanı sıra odalardaki minik hediyelerle muhteşem akşam yemeleri Çeşme’ nin  en güzel otellerinde anneleri bekliyor.

Anneler günü hediyeleri arasında sayılabilecek çok  fazla alternatif arasında kısa bir tatil hiç kuşkusuz en faklı,  keyifli hediyelerden bir tanesi olacak.

Sheraton Çeşme ‘de anneler günü…

Anneler Gününde yurtiçi otellerinin  çoğu farklı kampanyalar hazırladılar. Bu otellerden bir tanesi olan  Sheraton Çeşme. Sheraton Çeşme kampanyaları arasında anneler gününü unutmadı.

Anneler Günü için özel kampanya hazırlamış olan tesis annelere ücretsiz konaklamalar sunuyor.  Bunun yanı sıra muhteşem Çeşme manzarasıyla brunch keyfili, leziz akşam yemekleri de misafirlerine anneler günü hediyesi olarak sunuluyor.

Sheraton Çeşme’ de Anneler Gününü unutulmaz hale getirebilir,  hayatınızın en değerli varlığına farklı bir hediye verebilirsiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anneler Günü, Anneler günü otelleri, Anneler Günü Özel, Anneler Günü Özel Promosyon, anneler günü promosyonları, Anneler Gününe Özel Hediyeler, Sheraton Çeşme, Sheraton Çeşme Anneler Günü, Sheraton Çeşme Anneler Gününe Özel Promosyon, Sheraton Çeşme kampanyaları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları