Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Shanghai Automechanika 2014 fuarına büyük ilgi bekleniyor

16 Ağustos, 2014 | 15:34

Shanghai Automechanika 2014

10 yılı aşkın bir süredir düzenlenen Shanghai Automechanika fuarı bu yıl 80 bin ziyaretçi bekliyor. Shanghai Automechanika fuarı dünyanın ikinci en büyük otomotiv parça ve aksesuar fuarı durumunda.

09-12 Aralık 2014 tarihleri arasında Çin’in Şangay şehrinde düzenlenecek olan Shanghai Automechanika 2014‘ün bu sene de büyük ilgi görmesi bekleniyor. Automechanika Shanghai – Uluslararası Satış Sonrası Otomotiv, OEM ve Servis Endüstrisi Fuarı, Messe Frankfurt Exhibition GmbH tarafından organize ediliyor.

Bölgenin en dinamik ve en kapsamlı fuarlarından olan Automechanika Otomotiv Fuarı, sektör içerisinde faaliyet gösteren profesyoneller ve idari sorumlular için bir buluşma platformu… Automechanika marka ismi, sektörel alandaki başarılı fuar çalışmalarını ifade ediyor. Automechanika Fuarları dünyanın farklı bölgelerinde, 13 farklı şehirde düzenleniyor..

Fuarın Shanghai ayağında organize edilen fuarda sergilenen ürünler genel olarak şu kategoriler kapsamında;

Yan Parçalar ve Aksamları
Aksesuarlar , Düzenleme Ürünleri
Onarım ve Bakım Ekipmanları
Sektörel İnformason Teknolojileri ve Yönetim
Servis İstasyonlar

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Automechanica fuarı, Çin, Çin haberleri, çin shangai, çin shanghai automechanika, Shangai Automechanica, Shangai Automechanica 2014, Shangai Automechanica 2014 fuar, Shangai Automechanica fuar, Shangai Automechanica fuarı, shanghai automechanika, shanghai automechanika 2014, shanghai automechanika 2014 ne zaman, shanghai automechanika fuarı, shanghai automechanika tur,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları