Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Shanghai Automechanika 2014 fuarına büyük ilgi bekleniyor

16 Ağustos, 2014 | 15:34

Shanghai Automechanika 2014

10 yılı aşkın bir süredir düzenlenen Shanghai Automechanika fuarı bu yıl 80 bin ziyaretçi bekliyor. Shanghai Automechanika fuarı dünyanın ikinci en büyük otomotiv parça ve aksesuar fuarı durumunda.

09-12 Aralık 2014 tarihleri arasında Çin’in Şangay şehrinde düzenlenecek olan Shanghai Automechanika 2014‘ün bu sene de büyük ilgi görmesi bekleniyor. Automechanika Shanghai – Uluslararası Satış Sonrası Otomotiv, OEM ve Servis Endüstrisi Fuarı, Messe Frankfurt Exhibition GmbH tarafından organize ediliyor.

Bölgenin en dinamik ve en kapsamlı fuarlarından olan Automechanika Otomotiv Fuarı, sektör içerisinde faaliyet gösteren profesyoneller ve idari sorumlular için bir buluşma platformu… Automechanika marka ismi, sektörel alandaki başarılı fuar çalışmalarını ifade ediyor. Automechanika Fuarları dünyanın farklı bölgelerinde, 13 farklı şehirde düzenleniyor..

Fuarın Shanghai ayağında organize edilen fuarda sergilenen ürünler genel olarak şu kategoriler kapsamında;

Yan Parçalar ve Aksamları
Aksesuarlar , Düzenleme Ürünleri
Onarım ve Bakım Ekipmanları
Sektörel İnformason Teknolojileri ve Yönetim
Servis İstasyonlar

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Automechanica fuarı, Çin, Çin haberleri, çin shangai, çin shanghai automechanika, Shangai Automechanica, Shangai Automechanica 2014, Shangai Automechanica 2014 fuar, Shangai Automechanica fuar, Shangai Automechanica fuarı, shanghai automechanika, shanghai automechanika 2014, shanghai automechanika 2014 ne zaman, shanghai automechanika fuarı, shanghai automechanika tur,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları