Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Seyşeller’de tatil kameralar önünde sürüyor

13 Temmuz, 2009 | 10:44

Seyşel Beckham Dünyanın en çok konuşulan çiftlerinden David Beckham ve eşi Victoria, evliliklerinin 10. yoldönümünde tatil için Seyşeller’i seçmişlerdi.

Seyşeller’de lüks bir teknede paparazzilere aldırmadan rahat hareketeriyle dikkat çeken çift, evliliklerinin 10. yılını flaşlar ve kameralar önünde kutluyor.

34 yaşındaki David yanmış dövmeli teni ve slip mayosuyla dikkatleri çekerken, Victoria da metalik gri renkteki iç çamaşırını andıran bikinisi ve üzerine sardığı havluyla kocasının yanından bir an bile ayrılmadı.

BENZER HABER:

Beckham çifti Seyşeller’de

LA Galaxy’de forma giyen ünlü İngiliz futbolcu David Beckham ve eşi Victoria Beckham, Seyşeller’de sereserpe bir tatil geçiriyor. Aralarındaki aşkı kaybetmediklerini gösteren çift, sarmaş dolaş sürdürdükleri tatilde seksi mayolarıyla…

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı, Scuba, seychelles, Seychelles balayı, Seychelles balayı turları, Seychelles tur, Seychelles turları, Seyşel Adaları balayı, Seyşel Adaları balayı turları, Seyşel Adaları Scuba, Seyşel Adaları turları, Seyşeller, Seyşeller Balayı, Seyşeller balayı turları, Seyşeller dalgıçlık, Seyşeller Scuba, Seyşeller turları, Ucuz Seyşel Adaları turları, Ucuz Seyşeller turları, World Travel Service, WTS,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları