Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Seyşeller’de bebek tatili

30 Temmuz, 2009 | 12:54

Beckham Seyşeller 10. evlilik yıldönümlerini kutlamak için Seyşeller’e giden David-Victoria Beckham çiftinin, tatil boyunca bebek yapmak için uğraştıkları ortaya çıktı!

Seyşeller’de baş başa romantik bir tatil geçiren çiftin bu tatilde bebek sahibi olmak için uğraştıkları iddia edildi.

Closer dergisine konuşan ünlü çifte yakın bir kaynak; 35 yaşındaki Victoria Beckham’ın dördüncü kez anne olmayı istediğini ve gecikmemek için balayını fırsat bildiğini açıkladı.

Beckham’ın yakın arkadaşı, “Victoria bu kez bir kız çocuk sahibi olmak istiyor. Bu tatil onlar için balayından çok bir bebek tatiliydi. Sabah akşam bebek sahibi olmak için uğraştılar o yüzden Victoria’ya göre bu tatil çok romantikti” şeklinde konuştu.

Bebek sahibi olmak için gecikmek istemeyen Beckham’ın bir an önce anne olmayı istediği Hollywood’ta herkes tarafından biliniyor.

Bir kız çocuğu arzusunda olan çift, Seyşeller tatilinin ardından Samui’deki muhteşem villalarında gözlerden uzak yine başbaşa vakit geçirdi.

Samui adasında tatillerine devam eden Victoria ve David Beckham birbirlerini ilk günki gibi sevdiklerini belirttiler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı, Scuba, seychelles, Seychelles balayı, Seychelles balayı turları, Seychelles tur, Seychelles turları, Seyşel Adaları balayı, Seyşel Adaları balayı turları, Seyşel Adaları Scuba, Seyşel Adaları turları, Seyşeller, Seyşeller Balayı, Seyşeller balayı turları, Seyşeller dalgıçlık, Seyşeller Scuba, Seyşeller turları, Ucuz Seyşel Adaları turları, Ucuz Seyşeller turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları