Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Seyşeller unutulmaz tatil seçenekleri sunuyor

10 Ocak, 2010 | 18:33

Seyşeller Tatili Seyşel adaları Madagaskar`ın kuzeydoğu açıklarında bulunan adalar grubudur. Başkenti Mahe adasındaki Victoria olan Seyşel adaları tam anlamıyla tropik bir cennet.

Seyşeller’e ulaşım aktarmalı olarak Dubai üzerinden Emirates havayolları ile yapılıyor. Adada sıcaklık Mayıs – Ekim arası ortalama 20- 26 derece , Kasım-Nisan arası ise ortalama 26-32 derecedir.

Balayı çiftleri tarafından çok tercih edilen Seyşeller, bozulmamış bir doğaya sahip ve beyaz kumları, palmiyeleri ve turkuaz rengi denizi ile egzotik bir atmosfer yaşamak için oldukça ideal.

Dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz bir kuş yaşamı, şnorkel’ciler ve scuba diving tutkunlarını bekleyen 150 tür tropikal balık Şeysellerin ayrıcalıklarından bazıları…

Rengarenk balıkları ve açıklardaki mercan kayalıkları sizi adeta büyüleyecek.

Seyşeller Balayı Özellikle su sporları için bulunmaz bir cennet olan Seyşeller’de; Mahe, Praslin ve La Digue’de balık tutabilir; su kayağı, rüzgar sörfü, kano gibi birçok aktiviteye dahil olabilirsiniz.

Su sporlarının yanı sıra Lemuria’da golf oynama fırsatı da bulabilirsiniz.

Gürültüden uzak sessiz sakin bir tatil planı yapıyorsanız Seyşeller tam size göre.

Dünyaca ünlü plajları Grand Anse, AnseCoco, Anse Source d’Argent ve La Digue’e bu plajlara Praslin adası üzerinden yarım saatlik bir deniz yolculuğu ile ulaşabiliyorsunuz.

Başkent Victoria’nın bulunduğu Mahe adasında sanat galerilerini gezip, alışveriş yapma imkanı bulabilirsiniz. Saat kulesi, Botanik bahçeleri, Ulusal müze, Doğa bilgisi müzesi ve Bay Selwyn Selwyn Clarke pazarınıda görmeniz gereken yerlerden.

Ayrıca Victoria’daki modern restoranlarda balık çeşitleri başta olmak üzere her damak tadına uygun lezzetler bulabilirsiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai Tatili, Emirates Havayolları, Madagaskar, Mahe Adası, Seyşel Adaları, Seyşel Adaları Tatil, Seyşeller, Seyşeller Balayı, Seyşeller Deniz, Seyşeller Doğası, Seyşeller Otelleri, Seyşeller Resimleri, Seyşeller Scuba Diving, Seyşeller Tatili, Seyşeller yemek Kültürü,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Necla Aydın
06 Ağustos, 2009

Seyşeller süpe bir yer herkese tavsiye ederim

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Ağustos 6th, 2009 at 13:59 Necla Aydın mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları